Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szarvasbőgés alatt lehet aludni?

Szarvasbőgés alatt lehet aludni?

Figyelt kérdés
Nem zavaró, vagy bármi ilyesmi? Vagy egyénfüggő?

2020. márc. 9. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát közvetlen a szarvas alatt, ahhoz azért kell előtte vagy 2 feles...
2020. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindegy milyen felest! Csakis Jagermeistert!
2020. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelek titeket :D. Úgy gondolom, ha erdőben lenne háza az embernek és szarvasbőgés szezonja, amikor tart...
2020. márc. 9. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van telkünk hegyoldalban és nyáron amikor ott vagyunk szoktuk hallani őket de ne úgy képzeld, hogy 0-24-ben nyomják. Nekem nem idegesítő mert szeretem az állatokat, meg aztán nem a ház mellett állnak hanem jóval messzebb.
2020. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, szerintem egyénfüggő.

Engem semmi ilyen rendszertelen hang nem zavar, kutyaugatás se, ha valamit ugat.

Csak ha a semmit ugatja, de azt folyamatosan.

A leghalkabb monoton zajra felébredek. A leghalkabb tiktakkos órára felébredek. El se tudok mellette aludni. Ha elalszom csendben, és utána behoznak a szobába egy teljesen halk tiktakkos órát, fél órán belül felébredek rá.

De egyébként a város szélén lakom, a 9.-en, kristálytisztán felhallatszik az utcai hang, mert semmi nem fogja fel. A 100-szor olyan hangos busz az nem zavar.

2020. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha pár méterre vagy a szarvastól, akkor sem zavaró a hangerö, csak figyelni kell, hogy ne ijeszd meg az állatot, mert akkor lerohan.

A szölönkben gyakran bögnek a szarvasok, hallani lehet, de simán lehet mellette aludni.

2020. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Fel kell vidítani a szarvast hogy ne bőgjön!


Egyébként álmos és nyugodt vadásznak lehet aludni, ha állatvédő kell is!😃

2020. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy egész üveg jagermeister után, simán lehet.
2020. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60 éves vagyok, még minden szarvasbőgés alatt nyugodtan aludtam.
2020. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.


De szerintem a legtöbb ember úgy van vele, hogy eleinte felkel rá (egyénfüggő, hogy ez meddig tart, illetve lehet hogy csak ilyen félálom szintjén ébred fel, nem is emlékszik rá reggel) de aztán megtanulja, hogy ez csak sima háttérzaj, nem veszélyes, nem kell odafigyelni rá :)

2020. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!