Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Két döglött vakondot találtam...

Két döglött vakondot találtam a kertünkben, a föld felszínén. Semmilyen külső sérülést nem találtam rajtuk, csak apró fehér peteszerűségek voltak a szőrükben. Mitől pusztulhattak el? Hogy tudnék véget vetni ennek?

Figyelt kérdés

Ha természetes módon hullanak el, akkor a föld alatt maradnak, nem? Ráadásul elég messze voltak a vakondtúrástól, mintha csak oda lettek volna fektetve, vagy lehetséges, hogy előmásztak a föld alól, sétáltak tíz métert, hogy ott pusztuljanak el és elpusztultak?

Két nap alatt két ugyanolyan módon elpusztult vakond, közel ugyanazon a helyen. Vegyszer, méreg vagy ilyesmi kizárva, nincs semmi ilyesmi a kertünkben.



2020. ápr. 26. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd dobta át.
2020. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szomszéd a sünöket verte agyon ásóval, mert ugatta a kutyája őket, és a halott sünöket ő is átdobálta hozzánk.
2020. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én szomszédom döglött patkányt dobott át

(a "teteje" volt lapos)

2020. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, nagy az Isten állatkertje.
2020. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!