Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lefújtam egy óriási pókot...

Ha lefújtam egy óriási pókot közelről dezodorral, akkor van rá esély, hogy megfagyott és meghalt?!?

Figyelt kérdés
Volt egy óriási pók az ágy lábánál, lefújtam dezodorral közelről (ugye, akkor nagyon hideg jön ki belőle, ha közelről fújja magára az ember), de visszafutott az ágy alá. Van rá esély, hogy meghalt? Nagyon félek, nem merek aludni!!
2020. máj. 22. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Egy póknak a dezodor meg se kottyan!

Rovarölő szerrel kell lefújni. Vagy papírzsepibe fogva lehúzni a klotyón, vagy kihajítani.

2020. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy illatos pókod.
2020. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Atomot neki.


(Viccen kívül, semmi baja nem lett.)

2020. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Szia!

Én tegnap hajlakkal fújtam le egy pókot.

Sokszor,erősen,közelről,majd szóltam anyukámnak,hogy vigye innen.😅

2020. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Én legközelebb ragacsos szöszleszedő hengerrel fogok próbálkozni.
2020. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Hááát, egyszer én megöltem egyet dezodorral (és hajlakkal is, mert azok estek kézbe), de azt úgy, hogy folyamatosan fújtam, ameddig láttam hogy mozog. Úgy tudtam elkapni, hogy mikor megpróbált elmenekülni valahogy fejjel lefelé fordult és nem tudott visszafordulni, csak kapálózott. Ha csak egyszer ráfújtál, még ha közelről is, nem valószínű, hogy hatott. Max bekábult egy kicsit.
2020. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem hideg. Mitől lenne az szerinted!? A párolgás miatt érzed annak, amikor magadra fújod, ettől viszont senki és semmi nem fog megfagyni. Ez nem szárazjég... Ha nem hűtőben tartod, nincs oka és lehetősége hidegnek lenni.


A pók vagy elpusztul szegény a kemikáliától, vagy röhögve elszaladt.

2020. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Dezodor meg sem kottyan neki, legközelebb hajlakkal próbálkozz, ahogy előttem írták.
2020. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Na ne már,ne szipuzz,

rá borítok egy (üres) poharat alácsusztatok egy keményebb papírt aztan kiengedem

tesóm szobajaba.


Sötétedéskor még legyekkel is mükődik, meg amikor az ablakon vágyakozva néz kifele

Csak ne törd ki az ablakot.

2020. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a deo kiszárítja.. pár hét múlva :D
2020. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!