Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez milyen állat hangja lehet?

Ez milyen állat hangja lehet?

Figyelt kérdés

Ma este 9 körül jártam a Hármashatár hegyi reptér melletti erdőben, és valami iszonyú erős hangú állat kezdett ordibálni az erdőből, néha ágrecsegést is hallottam az irányából, egyre közelebbről, így jobbnak láttam elmenni a közelből, mert fogalmam se volt, mi lehet. Elég rossz minőségű a felvétel, a telefonommal csináltam, de azért hallani:


[link]


Semmilyen általam ismert vadállat hangjára nem hasonlított.



2020. júl. 13. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nekem úgy tünik mint csapdába lépett kutya ugatás lenne.A környékbeli kutyák is ugatják.
2020. júl. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
Ez biztos, hogy kutya!
2020. júl. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Elismerem: unatkozom hát meghallgattam. Kutya. De jobban örülnék ha kiderülne mégiscsak hármashatárhegyi medvedisznóember
2020. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö válaszolók tévednek, ez az özek riasztóhangja.
2020. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod hallgatni az öz riasztását

https://www.youtube.com/watch?v=ex3L3Vw1et0

2020. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm,mivel még mindig unatkoztam ezt is meghallgattam. Tényleg köszönöm, mindig tanul az ember.
2020. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez őz, nálunk sok van mindig hallom őket éjjel.
2020. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, már amikor kiraktam a kérdést, borítékoltam, hogy pár jeti vagy medvedisznóember válasz után mindenki a kutyát fogja mondani, de azért vagyok annyira tapasztalt, hogy megkülönböztessek egy kutyaugatást az erdei vadállatok hangjától. Ez kb. ötször hangosabb volt, visszhangzott tőle az erdő, bár így hangfelvételről ez nem derült ki. Ez elnyújtott, teljesen más karakterisztikájú hang volt. Emellett kutyák nem vonulnak éjjel az erdőben, súlyos gallyropogások közepette egyedül, fel-felordítva. Ahogy meghallgattam #5 linkjét, úgy tűnik, tényleg őz lehetett. Nem tudtam, hogy ilyen ordító-ugató hangot tudnak produkálni.
2020. júl. 13. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös vagyok, amikor elöször hallottam, én is nagyon meglepödtem, és éppen ezért jutott egyböl eszembe.
2020. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én először a szarvas amit tippként írtam volna.
2020. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!