Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez milyen állat ürüléke lehet?

Ez milyen állat ürüléke lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapja próbálom elfogni a környezetemben élő nyesteket,élve fogó csapdával.Úgy fest sikerült felkelteni a figyelmüket.Éjjelente jó párszor kifigyeltem őket.Ketten vannak.Az utóbbi napokba folyamatosan elcseni valamelyik a szalámit a csapdából.Úgy,hogy nem oldja ki a csapdát.Próbáltam nehezéket tenni a szalámikra.És tegnap láttam ahogy az állat bement a csapdába,és a 2 szalámi közül az egyiket elvitte,a másikat nem merte,de később visszajött érte,és próbálta kihúzni a nehezék alól,de végül ott hagyta.Mintha tisztába lenne a csapdával,és ismerné a trükköt.Az állat amit láttam nyesthez képest hatalmas,kb. macska méretű,de viselkedése és óvatossága a nyestre jellemző.Mivel sötétben csak árnyat láttam,így 100%-osan nem vagyok benne biztos hogy nyest volt.Viszont a képen látható ürüléket találtam a környezetében a csapdának.Korábban hasonlóan görbült,de magvas ürülék volt jellemző a környéken.Én nyestre gondolnék,talán a macskának kicsit másabb az ürüléke,és ha jól tudom betonra ők nem piszkítanak.Az ürülék a beazonosítás miatt érdekelne.A másik kérdés pedig hogy mivel tudom az élvefogó csapdát olyan élesre állítani,hogy ne lophassa el az állat kioldás nélkül.Vagy hogy rögzítsem a csalit hogy biztos megmozdítsa a kioldó részt?

[link]

[link]



2020. júl. 25. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Vannak már mosómedvék is. Ügyes dögök.
2020. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg lehet macska ami tényleg betonra nyomja
2020. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez már macskához is túl vastag ürülék, betonra meg tényleg nem rakja a macsek. Hol élsz? Esetleg valami kóbor kutya?
2020. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Elég közelről fényképeztem,de a szokásos nyest ürülékhez képest valóban nagyobb,és más az összetétele is.De a jellegzetes görbülete miatt mégis nyestre tippelek.Egy kutya azért nagyobbat alkot.És körbe van kerítve a terület,kutya nem tud bejárni.Egy város kül-peremterületén élek.Családi házas övezet,a környéken van erdős,és folyós rész is.
2020. júl. 25. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Bármi is tojta vagy evett valami cékla félét, vagy van valami betegsége, ha ilyen fekete a széklete. Hacsaknem a kép nem tükrözi a valóságot. A tápláléktól is függ milyen színű, de így most nem tudok olyan állatot aminek fekete színű az ürüléke, és tényleg egy nyesthez képest hatalmas, szélességében is, akkora végbele nincs, a macskáéhoz képest is nagy.
2020. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a csapdától is jóval nagyobb volt ami oda tojt. Szóval hiába oldotta volna ki a zár gombot ha csak a mancsát tette bele. Ha állat volt egyáltalán és nem ember.
2020. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetne csapda nelkul etetni? Tarsd meg haziallatnak.
2020. aug. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!