Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Bejött egy denevér, mit...

Bejött egy denevér, mit csináljak a tetemével?

Figyelt kérdés
Nyitva volt az ablak és hirtelen észrevettem valami bejött a lakásba, össze-vissza repkedett én pedig megláttam ez egy denevér és úgy megrémültem, hogy elsírtam magam. Magamra rántottam az ágyról a takarót és kúszva kimentem a fürdőszobába partvisért amivel sikerült lecsapnom, sajnos a falra is sikerült rákennem kissé de hipós vízzel áttörölgettem és majd úgy is festeni kell. A tetemmel mit kezdhetek? Le kell adni valahova? Tudom, hogy betekségeket terjesztenek, nem tudom ilyen esetben mi a teentő, bevizsgálják? Vagy egyszerűen dobjam ki, nem lesz bajom?
2020. aug. 22. 03:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
36%
Kitapétázhatod vele a szobát, könyvjelzőnek is jó, vagy főzelékhez feltétnek.
2020. aug. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
37%

Tudtommal nem védett állat, így nem kell lejelentened, de ne dobd ki, úgymond veszélyes hulladék. A bomló test betegségeket terjeszthet.

Jól be csomagolva maximum vagy temesd el valahol az illendőbb.


Legalábbis amikor én ijedtemben lecsaptam a fejhallgatóval csak betettem egy szép fa dobozba és eltemettem a közeli parkban mint a hörcsögömet.


Mentségemre szóljon, gyorsan történt és azthittem egy miniatűr molyember, pont nem létező lényekről olvastam. :(

2020. aug. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, tudom, hogy veszettséget is terjeszthet. Kullancsoknál be kell vinni orvoshoz bevizsgáltatni nem-e volt limekóros ,denevérnél ilyet nem kell ha interakcióba lép vele az ember?
2020. aug. 22. 03:17
 4/46 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, hogy értelmeset írtál. További válaszokat még várok.
2020. aug. 22. 03:18
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha megsebzett. Mint a kullancs, akkor viszed vizsgáltatni, ha megcsípett.
2020. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Doros ***** válasza:
100%
Nem a partvis az interakció, hanem ha megharapott volna.
2020. aug. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%

X [link]


Tudom már késő, talán majd legközelebb

2020. aug. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

#3: --2Tudtommal nem védett állat"


Pedig de.


Kérdező, csak dobd ki, vagy temesd el, semmi dolgod vele, nem lesz semmi bajod, nyugi! Legközelebb amit a 8-as belinkelt. Amúgy hallottál valaha emberre támadó denevérről?

2020. aug. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
Sikerült egy védett, hasznos állatot kinyírnod, gratulálok.
2020. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 10-es!

Azért hozzátenném hogy csak most néztem utána mi ilyenkor a teendő./ 8-as vagyok/


Ha velem történt volna ez az eset, valószínű h. visítozok sőt be is pisiltem volna ijedtembe.

2020. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!