Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok arról, az...

Mit gondoltok arról, az emberről, aki vadállatott tart?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Az, az ember nem normális.
Gratulálok hozzá, hogy sikerült.
Semleges.
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon jó lehet egy vadállattal "bizalmas" kapcsolatban lenni.
2020. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ hogy miért és mi célból. Ha segítségre szorul az a vadállat mert tegyük fel megsebesült és lábadozik vagy egyéb okból szüksége van az ember jelenlétére akkor minden elismerésem. Ha hobbi célra akkor pedig szégyellje magát.
2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A vadállat nem egyenlő a ragadozóval, de szerintem ilyen kérdéseknél sokan arra gondolnak...


Szerintem ha egy biológus, vagy állatorvos tanulmányozza Őket, de mellette normálisan tartja, akkor az pl. oké.


Vagy ha az állat nagyon a kihalás szélén áll és mesterséges körülmények között hosszabb élet biztosítható neki.

2020. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem látok benne semmi problémát. Ha a világon soha senki nem tartott volna semmilyen vadállatot, akkor ma háziállatok sem léteznének.
2020. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...ragadozóra gondoltam!
2020. nov. 18. 13:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és becsületel végig csinálja (tehát amikor megnő nem „szabadul meg tőle").
2020. nov. 18. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ugye tudod, hogy egy cickány is ragadozó me egy tigris is?
2020. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Miről beszélsz? A legtöbb díszállat az nincs háziasítva, ergó vadállat. Tehát jelenleg én több vadállatot tartok mint háziállatot, mert van 2 skorpióm, 3 gurámim, és egy papagáj párom, viszont csak 2 kutyám és egy macskám van. én egy nem normális ember vagyok
2020. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!