Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tegnap este a kiscicánkat...

Tegnap este a kiscicánkat elfojtotta egy állat. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
A cicát a műhelybe zártuk ahol padlásfeljáró lépcső van. Ma mentünk ki a cicákhoz (2 volt eredetileg) de az efyik nem jött a hívó szóra. Fel.entünk a padlásra és a legfelső lépcsőfokon megtaláltuk az elpusztult kismacskát. A torkán egy éles nyílt vágas szeű seb volt de vér sehol. Milyen állat lehet ez? A másik cicát behoztuk inkább.
2020. nov. 26. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nyest vagy menyét.
2020. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
a macskát lakásban kéne tartani.....nekem nem lenne szívem kidobni oda...egyértelmű hogy a padláson vannak menyétek, kint meg megmérgezik, megölik, elütik....
2020. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Hat igen, pont ezek miatt tartom en is bent a macskat, gyerekkoromban emlekszem mennyire sirtam, amikor 1-2 nem jott haza, mert a szuleim csak kint tartottak oket.

Sajnalom, hogy ez tortent :(

2020. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem igazán értek hozzá, de egy nyest vagy menyét hogyan tudna megölni egy macskát?

Ha jól tudom, a vadászgörény, ezeknél nagyobb... A YouTube meg tele van videókkal, ahol egyszerű házimacskák jól elverik a görényeket.

2020. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
4. kölyökmacskákról van szó, nem felnőtt macskákról
2020. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Ja értem. Efelett elsiklottam...
2020. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Nos, ez lehet életre szóló tanulság számodra.
2020. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Faxa.....vigyetek be nehogy kinn hagyjatok megint
2020. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek. Soha nem volt még macskám, utálom őket de a férjem rábeszélt a kislányunk miatt. Nagyon megsirattam szegényt, nem tudtuk, hogy ilyen történhet. A másik cica itt van bent a házban. Vigyázunk rá!
2020. nov. 26. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a kandúrok is szívesen kinyírják a kiscicákat
2020. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!