Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok a Grizzliemberrő...

Mit gondoltok a Grizzliemberről, Timothy Treadwell-ről, aki vadon élő medvékkel élt évekig és végül ez okozta a halálát?

Figyelt kérdés

[link]


Ő volt az, aki vadon élő grizzly medvékkel élt egy alaszkai nemzeti parkban.

Túlélt 13 nyarat, azonban 2003 októberében egy idős, 28 éves medve halálra marcangolta őt és a barátnőjét a sátrukban.


Mit gondoltok, sokat tett a fickó a medvékért?

Na meg hogyhogy túlélt 13 nyarat a medvék között?

Szerencséje volt, hogy évekig "szelíd" medvékkel találkozott?



2020. dec. 13. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit más forrásból hallottam róla, ő inkább megszállott volt, de nem volt a medvék szakértője. Én anno mikor olvastam róla, több helyen átjött a szövegből, hogy nem megfelelően közeledett az állatokhoz.

Nem szelíd medvékkel találkozott, olyanok nincsenek. De ha az ember megfelelően viselkedik, akkor sok helyzetben elkerülheti a támadást.

2020. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
szánalmas
2020. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő fanatikus volt és nem kimondottan medveszakértő. Szakértő pl. Shaun Ellis. De őt nem is eszik meg a farkasai a mai napig. Timotit se ették volna meg a medvéi, ha nem fanatizmusból közelít feléjük.

Láttad a műsorait? Mikor a medveszart szagolgatta meg az arcbőrével vizsgálta a kiáradó meleget belőle? Abból megmondta, hogy melyik medve szarta. Nem kezelte őket vadállatként és meg is ették emiatt.

2021. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!