Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy kangal kepes lehet a...

Egy kangal kepes lehet a farkast megolni 1v1 ben ?

Figyelt kérdés
Vagy csak a kaukazusi medveolo kepes erre ?
2021. jan. 21. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem lehetseges. Attol fugg mennyire agressziv, him, nosteny, hany eves stb.

Ha egy farkas megjelenne nem biztos hogy az elso az lenne hogy egymasnak rontanak. Eloszor morgas, figyelmeztető jelzesek (farok, vicsor stb). Tehat kozel sem biztos hogy ha egy farkas es egy kutya talalkozna egybol egymasnak mennenek, de szerintem elkepzelheto hogy lenyomna, bar a farkasok általában ugye falkaban vannak.

Van egyébként kulon farkasolo is, a medveolo mellett. Ez a ketto szerintem fixen.

2021. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A medveolo kepes lehet megolni egy farkast 1v1 ben ?


Melyik a farkasolo fajta ?

2021. jan. 21. 21:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Es a Cane Corso ?
2021. jan. 21. 21:48
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a cane corso kicsi hozza. Jo nem kicsi egy atlag kutyahoz, de o inkabb a masszivabb fajta, mivel rovidebb a bundaja egyebkent se biztos hogy egyreszt talalkoznanak, masreszt ugye a farkasok nyakra mennek.

A farkasolo pl: a kaukazusi es tarsai. Azok eleg hatalmasak hogy elbanjanak eggyel.

2021. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem megvan az esélye.
2021. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Nincs olyan, hogy medveölő🙇‍♂️🙇‍♂️

És ha valaki mégis azt hiszi, hogy van, akkor minek teszi fel a kérdést logikus, hogy meg tudna ölni egy farkast, ha már medveölő...

2021. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
A kaukazusit es nagyobb tarsait szoktak medve/farkasolonek hivni. Azok siman kinyirjak a farkasokat az biztos, de kisebb medveket is valoszinuleg.
2021. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Már hogy tudna bármilyen kutya is megölni egy medvét?
2021. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Kisebb medvet siman megtudnak. Pl a fekete medvet.

Itt nem egy grizzlyre es tarsaira kell gondolni. A fekete medve alig nagyobb mint egy 100 kilos kutya, es méghozzá nagyon gyava is. Ugy hogy siman meg az ember is eltudja sokszor kergetni. A kifejletlen medvékrol ne is beszeljunk.

2021. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, hát a kifejletlen medvék az anyjukkal vannak, de hagyjuk is

Ez összes ilyen kérdés eléggé képzeletbeli, se a farkasok, se a kutyák nem egyedül voltak/vannak, és nem is úgy "harcoltak", mint ahogy sokan gondolják

Jó, hogy éhes a farkas, de azért nem akar megsérülni, tehát nem mennek egymásnak, hogy na akkor most lenyomlak

Ha egy kutya úgy harapott volna, mint ma az öv-s kutyák, hogy harap és tartja, akkor ha meg is fog egy farkast, addig a többi szétszedi...

2021. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!