Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon melyik állatker...

Magyarországon melyik állatkertbe éri meg a legjobban elmenni, és mikor? (Jövőre gondolkozok ebben)

Figyelt kérdés
A mikort úgy értem, mikor a legizgibb..Mikor kisoroszlánok születnek, mikor pingvinséta van, stb. Ilyen érdekességekre gondolok:D Tudtok ilyet? Melyik állatkertbe érdemes ellátogatni majd?
2021. febr. 14. 00:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én szegedi vagyok, mégis minden évben elmegyek a helyi vadasparkba, mert minden évben van valami újdonság, új állat vagy új épület, ami eddig nem volt. Valamint szép parkos a környezet, sok a tér, ha hozol magaddal hideg élelmet egy egész napot el lehet itt lenni. Szerintem nyár vége felé érdemes menni, mert akkor már a legtöbb újonnan született állatot a látogatók elé engedik, de tavasszal meg azért jó, mert kevesebb az ember és nincs még olyan dögmeleg mint nyáron. (Itt Szegeden kifejezetten forrók a nyarak)

Meghirdetett programokra nem járok, elegek nekem az állatok, de ha ezekre buksz, ilyeneket is gyakran szervez a szegedi, de szinte csak családi vagy gyerekprogramokat, szóval ha gyerekundoros vagy, akkor nem ajánlom.

2021. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyíregyit ajánlom elsősorban
2021. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegyik megéri. Még a Miskolci vadaspark is érdekes és a Budakeszi vadaspark egy hatalmas kirándulásnak kezdőpontja lehet.
2021. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!