Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A cápa szereti az ember húst?

A cápa szereti az ember húst?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom nem és csak azért támad,mert nagyobb halnak hiszi.

Ezért van az,hogy beleharap egyet az emberbe,majd békén hagyja.


2010. aug. 17. 19:14
1 2
 1/15 Norczy ***** válasza:
100%

elméletileg nem szereti az ember húst. és tényleg vagy félre nézi az embert vagy fiatal állat és csak kiváncsiságból nyammol bele az emberbe. Nem véletlenül élnek túl olyan sokan cápatámadást.

az ember hús kevés állatnak ízlik!

2010. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

így van.


az ember mindenevő, az emberhús édes, de általában ruhástól eszi ami szintén nem finom.

ha napnyugtakor úszol a nyílt vízen van esély hogy akkor vadásznak épp, és azt hiszik, teknős vagy...


a legutóbbi baleset ami eszembe jut, egy leharapott női láb volt, Marsa Alamban (Egyiptom) de tegyük hozzá, hogy véres hallal etették a 3-4 m körüli cápákat, a nő meg bement úszni, hát így. szegény bele is halt a sérüléseibe.

de ilyen esetben, ha nem húzzák ki, valószínűleg megették volna a cápák, szerintem ha éhesek, mindegy nekik.

2010. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
igen, nem vadásznak emberre. túl csontosak vagyunk nekik.
2010. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megehetnek, vagy belédharaphatnak, de közel sem olyan veszélyesek mint az Hollywood állítja az idióta filmjein keresztül...
2010. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanulmányok bizonyítják, hogy a cápák reagálnak az emberi vérre, de a zsákmányállatok szaga jóval erősebb hatást vált ki. De ugyanakkor kíváncsiak az emberre, és nem házi kedvencek. De ha tényleg szeretnék az emberhúst szerintem sokkal több ember halna bele évente cápatámadásba mint most.

http://www.youtube.com/watch?v=gCPuHzbb5hA&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=tnYvgyzy1b4

http://www.youtube.com/watch?v=kTVMdzDFf4g&feature=related

2010. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
A Hiradóban volt, hogy Ausztráliában a cápa letépte egy szörfös lábát, belehalt.
2010. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Septimius ***** válasza:
0%
Szerintem nem a hús ízével van baj, hanem ő is tudja, hogy veszélyes falat. Végülis nem kockáztathatja azt, hogy ész nélkül, mindenbe belekóstoljon, mert lelőhetik. Amúgy meg nem hinném, hogy különbséget tesz hús-hús között. Alaphelyzetben az ember is csak kaja neki, azt leszámítva, hogy megtanulta: nem érdemes embert enni, mert ő járja meg. Inkább ezért tatózkodnak tőlünk szerintem.
2010. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Azok a dögök mindenevők! Nem érdekli őket, hogy fóka, ember, autó rendszámtáblája, megeszik!!!
2010. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagy fehér vadászstratégiája az, hogy beleharap az áldozatába és hagyja elvérezni. És amikor kampec szegénynek, megcsócsálja.
2010. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem túl válogatósak, mindent megesznek amit el tudnak kapni. Azért támadnak viszonylag ritkán emberre mert már csak kevés cápa él az óceánokban, és azok ha lehet elkerülik az emberlakta területeket (mert régóta irtják őket).
2010. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!