Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek ez miért volt? A...

Szerintetek ez miért volt? A Többi lent

Figyelt kérdés
kimentem sárkányrepülőzni egy ilyen erdős részhez és ahogy nézegettem hogy milyen szél fúj, egyszer csak ráugrott a lábamra egy mókus(hirtelen megijedtem:D)aztán leugrott rólam majd amikor felment egy fára ott babráltam a napszemüvegemmel és amikor elindultam haza bejött velem szószerint jött utánam és azóta is nálunk van :D
2010. aug. 17. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet előtte valaki házikedvencként tartotta, így hozzászokott az emberhez. De nagyon aranyos lehet:)
2010. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a legelsőnek


Még kicsike volt amikor odajött hozzám:P kb 2hónapos:P

2010. aug. 17. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:

tegyél fel róla képet lécci!

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Akkor lehet megkedvelt Téged :D Vagy mogyi volt a zsebedben :P Képet tényleg tehetnél ide!

2010. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De aranyos! :)

Valszeg otthonra vágyott.. :)

2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet nincs anyja, te meg nem zavartad el :)
2010. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez azért nem normális dolog egy vadállatól. Először az jutott eszembe hogy lehet veszett volt, de ha még mindig él, akkor az a valószínűbb, hogy valaki háziállatként tartotta csak aztán megunta és elengedte az erdőben. Viszont már megszokta az embereket meg lehet már nem is tudta ellátni magát, és így te pont kapóra jöttél neki. Ezért mondom mindig VADÁLLATNAK A VADONBAN A HELYE! Amugy vörösmókus?
2010. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó:


Biztos hogy nem tartotta senki háziállatként hisz még egész kicsi volt, mondom egy vagy két hónapos lehetett én is arra gondoltam először hogy veszett de nem az szerencsére:D

és nem is akar elmenni tőlünk, tehát úgy ideszokott :D

Amúgy igen vörös mókus :D

2010. aug. 18. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
áááááááááááááááááááááááááááááááá
2010. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fuu de jó neked :D talán meghalt az anyukája, te meg nem üldözted el, etettétek is, hát... :D adj képet jaj de jó lenne nekem is egy ilyen otthonra :P csak egy vörös kiscicám van akit nagyon szeretek :D
2010. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!