Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Sos! A macskám hazahozott egy...

Sos! A macskám hazahozott egy kis vadnyulat mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Elvettem tőle, nincs semmi baja mozog, ugrál, nem sérült meg, de nem tudom hol foghatta. Beraktam a macska hordozóba és raktam be neki forgácsot. Mit tehetnék érte? Ki lehet engedni valahol vagy nem maradna meg egyedül? Vagy tartsam meg házi nyúlnak úgy lenne esélye megmaradni?

2021. márc. 6. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Állatkert? Állatsimogató? Állatorvos talán tud valamit mondani. Ha a macska haza tudta vinni, akkor még szerintem kéne neki SOS egy pótanya.
2021. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az Első Nyúlmentés Alapítvány ők átveszik és felnevelik, majd szabadon engedik ha elég erős lesz
2021. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
az nem az én törpenyulam?
2021. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hortobágy van hozzám a legközelebb, holnap felhívom őket hogy be tudják-e fogadni vagy foglalkoznak- e ilyennel ha odaviszem nekik. Köszi a válaszokat!
2021. márc. 6. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a nyúlmentést, ők elirámyítanak hozzáértőhöz. A vadnyúl kényes, könnyen elpusztul, ha nem kap megfelelő ellátást!!!!
2021. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
ne engedd ki a macskát vagy csináld meg macskabiztosra a kerítésed!
2021. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leadtam az állatorvosnál még tegnap akit esetleg érdekel. Nem volt sérülése, csak alultáplált volt, de a doktor úr ellátta. #6-os válaszolónak pedig üzenem hogy tanyán élek, lovaim vannak, itt egyértelmű hogy nem zárom be a macskát a házba
2021. márc. 8. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

7

a túzokcsibék kedvelik a hozzászolásod.

2021. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!