Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat lehet ez?

Milyen állat lehet ez?

Figyelt kérdés

Korábban eddig csak 1x láttam ugyan ezt az állatot.

Hirtelen mikor először láttam azt hittem egy nagy macska de közelebbről nézve nem az se mókus.

Most este kinéztem néha az ablakon és feltűnt, hogy a főúton ahol kocsik parkolnak szaladgál egy mókus szerű állat. De nagyobb volt mint a mókus, viszont kb. mint egy macska testű volt, és kocsik alatt volt majd a kocsikon is mászott. Korábban valami kikaparta a szemetes zsákokat az ajtók elől ekkor varjakra gondoltunk de lehet ez a kis állat is felelős érte? Elég gyorsan mozgott. 2 károgó varjú vagy holló épp elijesztette talán mert gyorsan elfutott amint károgtak. Leakartam videózni de mire sikerült csak képet tudtam de talán kivehető mi lehet ez.

[link]

[link]



2021. máj. 12. 03:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyest lesz. Vigyázni kell vele, mert előszeretettel rágja szét az autókban a kábeleket.
2021. máj. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Az bizony, nyest!
2021. máj. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nyest.
2021. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a nyestre. A kocsira valóban vigyázni kell, nekünk már rágott el benne ezt-azt.
2021. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nyest.

Nekünk segített, hogy kutyaszőrt tömtünk minden lehetséges helyre a kocsiban.

2021. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy gyakori tévedés!


A nyest nem rágcsáló, a patkányok rágják el a kábelt, a nyest csak azokat keresi az autókban.

2021. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyestecske. Szeretnivalóak különben :)))
2021. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!