Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek milyen állat vagy...

Szerintetek milyen állat vagy madár viheti el a szárítókötélre kiteregetett ruhát?

Figyelt kérdés

Nagymamimmal kimostunk, és a megszokott módon kiteregettem a ruhát az udvaron, illetve a tornácon kifeszített szárító kötelekre. Sajnos aztán el is romlott az idő, jött az eső, a szél. A tornácon le is fújt egy alsóneműt a szélroham, mert arra már nem jutott csipesz, leesett a betonra. Már aznap este nem foglalkoztam vele, azt gondoltam másnap, ha már nem szakad az eső, kilépek és visszateszem a madzagra, hadd száradjon. Ám másnapra az alsónemű legnagyobb megeleptésemre eltűnt. Néztem itt, ott az udvaron, a fűben, a bokrok alatt, de sehol sem volt. Arra gyanakodtam, talán patkány húzhatta be az odújába és azzal bélelte ki a vackát, vagy talán madár vihette el, ilyenkor szokásos fészekrakáshoz, annak kibéleléséhez. Szerintetek milyen állat lehetett, ami elviszi a kimosott, de még nedves ruhát?


Hallottam olyan webkamerákról, amiket gólyafészkekhez telepítenek és online nyomon lehet követni a gólyák életét. Ha most nagymamim lila selyembugyogója egy ilyen gólyafészekbe került a gólyamami fészeképítési ösztöne által, hát akkor nagyon sajnálom a gólyafiókák iránt érdeklődő leskelődőket.



2021. máj. 18. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Simán elfújta a szél. Majd meglesz. Vagy nem.
2021. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy nem allat vitte el, hanem ember?
2021. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem valószínű, mert ott volt a többi kiteregetett ruha is, akkor akár azokat is elvihette volna, azok közül viszont nem hiányzik egy sem


a földről vitte el a lefújt alsóneműt valami, ezért gondoltam patkányra, de lehetett akár madár is, sőt akár kutya is, ha felbújik valahol a kerítésen

2021. máj. 18. 23:51
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
kutya
2021. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan macskáról hallottam aki hónapokig lopkodta a szomszédok alsóneműit és zoknijait, kész gyűjteménye volt :D

Igazából bármi lehetett. Akár a szél, akár egy állat, akár egy perverz pasi.

2021. máj. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Meg is találtam a cikket:

[link]

2021. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ó, csak nem a szomszéd manusz vitte el, amelyik mindig kukkol
2021. máj. 19. 00:31
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is voltak húsz éve hasonló esetek... sokáig a szarkákat gyanúsítottam, mert azok jártak a macskatálból is lopkodni, meg úgy mindent, állandóan lesték, mit lophatnak, de aztán a róka lett nálunk a megoldás. Főleg amikor vannak kisrókák is (erdő mellett laktunk, voltak minden tavasszal), azok szeretnek ilyenekkel játszani. Szétmarcangolva találtam meg mindenfélét 20-100 méteres körben. Esetleg még a nyest is eszembe jutna, az is szeret rendezkedni.
2021. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
itt látni mindenféle állatot, nyúl, róka, baglyok, fácánok, fogoly, télen még egy pulykát is láttam vadon kóborolni
2021. máj. 19. 00:41
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
En a szelre tippelnek. Ha megszarad akkor eleg konnyen felkapja es viszi, foleg amilyen szel itt tegnap volt. De ha keritesen kivulte vitte, akkor egy kutya is eljatszhatott vele. Az enyem eloszeretettel pakolta le a ruhaszaritot, amikor idekerult.
2021. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!