Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állatok lehettek ezek?

Milyen állatok lehettek ezek?

Figyelt kérdés
Sajnos képeket nem készítettem. Nagyon apró, szemre úgy legfeljebb 2-3 mm-es, kukacszerű élőlényeket találtam ma egy folyó partján. Hernyóként mozogtak, és rengetegen voltak. Színt nem igazán tudtam megállapítani, mivel picik voltak, de egyértelműen sötétek (feketék?) voltak. Az egyetlen dolog, ami látszott rajtuk, az az, hogy a fejük(?) szélesebb volt, mint a testük. Aztán lehet, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga és több mint valószínű, hogy kínos, hogy nem ismerem meg őket, de... mik lehettek ezek? Ebihalak, hallárvák, vagy valami rovarnak a lárvái? Ha nagyobbak lettek volna, azt mondanám, ebihalak, de kizárt, hogy azok ilyen kicsik legyenek.
2021. máj. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szunyoglarva nagy valoszinuseggel. Sajnosnmar nalunk is vannak a kerti toban, de egy kis pocsolyaban is talalkozhatsz veluk.
2021. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a vízben voltak akkor szerintem is szúnyoglárva, ha a parton volt akkor én sem tudom mik lehettek
2021. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vízbe volt? Mert akkor lehet ignola baby is.


Ha ignola volt az védett, és a vizek indikátor fajai, ha a vízben megtalálhatóak akkor az azt jelenti, hogy tiszta a víz, mert szűrik. Van olyan Nemzeti Park ahol természetőr áll őrséget mikor ívnak, hogy az arra járó autók nehogy kilapítsák mikor átmennek a patakon, ilyenkor megmondják az útvonalat merre és hogy mehet át a patakon, és hogy melyik részt hagyják érintetlenül.

2021. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem tudom mekkora egy ignola baby, de ez sem kizárt egyébként. 3-as vagyok.
2021. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4:

3x b*sztad el az INGOLA szót papuskám, csak szólok. 😃

2021. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Több mint valószínű, ahogy nézem, hogy sima szúnyoglárvák voltak mindössze. Hát na, újszülöttnek minden vicc új, még nem volt szerencsém hozzájuk élőben ezelőtt. :D
2021. jún. 4. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!