Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vadászgörénynek mit lehwt...

Vadászgörénynek mit lehwt betenni a ketrecébe?

Figyelt kérdés

8 hetes a kicsike, egyenlőre adtunk be neki sötét csövet, elég hosszú.

Egy italos tálka (hörcsög itató beszerzés alatt)

Alvó helyet + almos tálcát.


Azon gondolkodtam hogy mit lehet még neki beadni?

Gondolkodtam hogy kötünk neki valami anyagot fentre az egyik oldalra, hagy mászogasson és hintázzon.

De pl nagyobb zoknit lehet neki betenni?

Hogy játszon vele pl?

Belem


2021. jún. 6. 19:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi az értelmetlen szavakért, nehezen tudok írni telefonon 🤣



Láttam olyat is hogy valaki rizsbe teszi bele a görényt, annak mi értelme?

2021. jún. 6. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:

A hinta nagyon jó ötlet, azt nagyon sokan szokták alkalmazni, akár kettő is lehet közel egymáshoz felakasztva. Ilyen magas, többszintes ketrece van a kedvenceteknek? Az olyanokban szoktak elhelyezni többfajta fel-le járókát: az egyik mondjuk egy kis sima léc, amin tud közlekedni, a másik meg egy alagút, bár említetted, hogy az már van Nektek is. Olyat is láttam, hogy a ketrecben fentre egy kis zegzugot helyeznek el (kis faházhoz hasonló dolog, amibe be tud bújni). Nagyon szeretnek kúszni-mászni, esetleg egy felesleges póló jó lehet (ezt az ötletet képen láttam), ki tud bújni a nyakánál, a két ujjánál belőle, valószínűleg azt élvezné, de nem tudom, hogy nem gabalyodna-e bele.

Sajnos arról fogalmam nincs, miért teszik rizsbe a görényt, ezzel nem tudok segíteni :(

2021. jún. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt hallottam hogy a görényeknek nem jó a hörcsögitató, mert nagy károkat tud tenni a fogazatukban. Gondoltam szólok, hogy nehogy baj legyen belőle :) Egy nehezebb tálat kell neki berakni vízzel, és akkor azt felborítani sem nagyon tudja.
2021. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!