Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » El kísérhet egy vadászatra...

El kísérhet egy vadászatra fegyver nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a családom hogy bemutatom a barátnőm. Egyuttal szeretném megismertetni a barátnőmmel az állatokat is mert kíváncsi. "" Tudom nem úgy kell bemutatni hogy mindjárt le is lövöm a fegyvert csak mutatóba vinném""(mielött betámadnak!!) Kérdésem az lenne, hogy én mint vadász aki meghívásból megy ki a területre (apám meghívásábol/vadkár elhárítás) engem fegyver nélkül elkísérhet a barátnőm?

Vagy amiért énis meghívásból vagyok ezért nem lehet?

Nem egész egy éve vizsgáztam le és erről nem tanultunk, vagy nem maradt meg bennem,ezt nézzétek el. Tanfolyamot végeztem, ugyhogy mindenről nem volt szó.

Mind a két családfőm vadászik, viszont őket nem akarom megkérdezni erről, a meglepetés miatt. Segítsetek a hozzászólásaitokkal légyszives. Köszönöm.



2021. júl. 6. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig illene megkérdezni őket, mert akkor nem lövöldözni mennétek, hanem megfigyelni a vadakat... Ilyen buta tervet még életemben nem hallottam.
2021. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es, ez egy vadász... Mit vársz? Hogy gondolkodni tud?
2021. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olvasd már el jobban.. Oda írtam, hogy A FEGYVERT CSAK MUTATÓBA VINNÉM.

2. Inkább ne menjünk bele, főleg nem névtelenül. Lehet már most 22 évesen többre vittem mint te...

2021. júl. 7. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mért ne vihetnéd magadal barátnődet? Nincs tiltva, fegyvert nem adhatsz a kezébe ennyi, de elkísérni elkísérhet.
2021. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Ja, hogy csak villogni akarsz a mordályoddal? Ez kabaré.
2021. júl. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!