Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Láttam egy hörgő sötét valamil...

Láttam egy hörgő sötét valamilyen állatot az ablakomból kb. 2 éve. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve hallottam egy nagyon fura hőrgésszerű hangot és felkeltem megnézni és egy elég nagy sötét négylábon járó állatot láttam. Fura hangokat adott ki és a járdán ment. Arra nem ijedt meg hogy felhúztam a redőnyöm hogy megnézzem hogy mi volt ez a hang. Az éjjeli megvilágítás ellenére is a járdán ment elég lassan. Nagyon megijedtem tőle így nem sokáig láttam. Erdő közelébe élek de szerintem onnan idejönni elég nehéz lehetne egy állatnak de egy meredek úton lehetséges lehet. Ötletem sincs mi lehetett.

#erdő #ijesztő #Fura állat #Hörgő állat
2021. júl. 23. 00:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán vaddisznó
2021. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
16%

szerintem rizibizi

azt javaslom, hogy szórj sót az ablakpárkányodra és párold meg kicsit jobban azt a rizsát

2021. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

A környékünk tele van (többek között) sakálokkal, de rejtőzködő, így én magam csak egyszer találkoztam eggyel. Ahogy a telkemre visszaértem, megijedt és elrohant. tudod, van a mondás: "üvölt, mint a sakáll". A népnyelv réti farkasnak mondja, szürke a bundája.


Vagy az egyes amit írt, ami lehetett (vaddisznó), vagy sakál. Vagy nem tudom, mi más.


Felénk az aranysakált írtják a vadászok, elvileg elszaporodtak, itt fotót is látsz:

[link]

2021. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Elég valószínű hogy borz volt. Keress rá YouTubeon milyen hangja van. Annyira emberszerűen szuszog, nagyon ijesztő. És elég nagyra is meg tud nőni. De egyébként annyira lesokkoltál tőle hogy így 2 év után tudtál csak kérdést feltenni róla? Persze a lényegen nem változtat, meg ne értsd félre, nem kötekedni akarok, semmi rosszandék, de hogyhogy nem akkor kerdezted meg?
2021. júl. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
27%
Biztos csak Szíriusz volt
2021. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Komolyan 2 év kellett ahhoz, hogy ezt meg merd itt kérdezni?
2021. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Csupakabra.
2021. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az embereknek akik kérdezték hogy miért két év után kérdeztem meg itt, azért mert eszembe jutott hogy velem történt ilyen és kíváncsi voltam hogy akkor mi is volt ez.
2021. júl. 23. 19:24
 9/12 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Mégis mennyire volt nagy? Átlagos kutyánál nagyobb? Az igaz, hogy sötétben sokszor nagyobbnak és félelmetesebbnek tűnnek az állatok mint alapból, de azért sokat segítene ha nagyjából be tudnád lőni a méretét.

És milyen alakja volt neki?


Leginkább borzra tudok tippelni. Az elég ritkán kerül szem elé és emiatt sokan fel sem ismerik, viszonylag nagy(kb. mint egy közepes kutya csak rövidebb lábakkal, olyan 70-80 centi hosszú, 30 centi magas és 12-20 kiló súlyú), képes hörgő hangokat kiadni. Mivel nincsen természetes ellensége megteheti, hogy hangos és lassú mozgású legyen. Eléggé illik rá a leírásod.


A másik esélyes a sakál, bár azt valószínűleg simán csak kutyának vélted volna, akármennyire is megijesztett. Nagyon változatos hangokat tud kiadni, a hörgés is simán belefér.

Akár vaddisznó is lehetett ezen kívül, bár az nemigazán hörög.

2021. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sanyi bácsi a kocsmából hazafelé.
2021. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!