Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Minden nep egy, róka járkál...

Minden nep egy, róka járkál az udvarunkban és a gyerekek nem mernek kimenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 19:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!!!!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2021. júl. 26. 19:56
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Nappal?

Ha ott jar, ijessz ra, pl. locsolocső legyen keznel es locsold le. Aztan tobbet nem mer odamenni.

2021. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs légpuskám de csapdám az van. De az a baj hogy most teljesen ki vagyok mert a lányom korházban van mert megharapta a róka és vettem egy légpuskát is.
2021. júl. 26. 20:18
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Ne halgass ezekre az ökrökre! Eszedbe ne jussson légpuskával rálőni! Ha veszett, akkor a helyi állatorvost, vagy a NÉBIH-et kell hívni! A ráijesztés egy működő lehetőség, de ne közelítsd meg, és ne tegyél támadásra utaló jeleket! Ha szelídnek tűnik, nem szalad el, főleg ne menj közel, mert nagy valószínűséggel veszett.
2021. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
De ordas nagy kamu ez. 😂 Rokaharapassal korhazban persze....
2021. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

küldd ki a gyerekeket játszani, és akkor majd nem megy oda

amúgy pestről költöztetek?

2021. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
A róka fél az embertől. Ha megharapta a gyerekedet akkor az az állat vagy be volt szorítva, vagy beteg.
2021. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Hogy van a kislány?


Annyit kérek hogy ne öld meg! A róka gondolom éhes. Nem mondom hogy etesd, mert az még több problémát okozna.

Helyi dokinak szólj, neki vannak olyan kapcsolatai, akik befogják a rókát, másik dokihoz elviszik, ha nem veszett szabadonengedik.

2021. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk is volt a kertben egy róka el is vitt egy tyúkot.


Nekem az oldota meg a problémát hogy elővettem a légpuskát és megijesztetem lövésel azóta nem is láttam nem is vitt el gyúkot

2021. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok

Egyébként a lanyod hogy került a róka közelébe? A róka fél a legkisebb gyerektől is.

2021. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!