Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valaki látta már az "Egy a...

Valaki látta már az "Egy a természettel" nevű vadászati kiállítást?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen lett? Mennyi idő alatt lehet bejárni? Érdemes elmenni?
2021. okt. 1. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Tegnap volt két barátom pont :D a srác vadász, barátnője elkísérte . De olyan képeket tett fel hogy huuuu még én is elmennék, elképesztő . Bár esett egész nap de nagyon jól érezték magukat. Egész napos program volt.
2021. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez az amibe tömik a közpénzt? És van aki nem bojkottálja, még több pénzt nyom a maffiózók zsebébe?
2021. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem, de voltam már hasonló kiállításon, mivel van hivatásos vadász a családban.
2021. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

ma 9:44-es válaszoló: veled értek egyet

Erre a kiállításra az állam majdnem háromszor annyi közpénzt költött el, mint a 10 magyar nemzeti parkra ÖSSZESEN.

Persze, menjünk, talicskázzuk még nekik a pénzt, hadd legyen szegényeknek, mert úgysincs nekik...

2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én azon töprengek, hogy lehet, idén még az OMÉK-ra sem megyek el (nekem az a szakmám miatt kötelező program), mert szinte ennek a szarnak a részeként van deklarálva.

Igen, ezért tart itt az ország, elég a cirkusz meg a kenyér a népnek.

2021. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Nekem asz uszadékfa teccet a lekjoppan eu raklapon. Asz falami fenomenális. piztos josok péncbe került.

Hallyrá matyarorszák hallyrá matyarok 🇭🇺

2021. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Pottyondi Edina a Youtubon egy nagyszerű videóban tudósít a kiállításról. Aki látta a kiállítást azért, aki nem látta azért nézze meg a beszámolót.
2021. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Már miért kéne megnézni? Az a kiállítás az emberek arcon köpése a hatalomtól.
2021. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!