Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mosómedvét lehet háziállatként...

Mosómedvét lehet háziállatként tartani?

Figyelt kérdés
Meg lehet nevelni? Nagyon szeretem ezt az állatit és azon gondolkodtam, hogyha Magyarorstágin nem lehet, akkorkiköltözök olyan helyre ahol őshonos és magamhoz szoktatok egyet? Szerintetek ez lehetséges? Mert pont most láttam egy videót a YouTubeon ahol etet vagy 30 mosómedvét a srác.

2021. nov. 21. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Lehet tartani
Illegális
Külföldön nyugodtan odaszokathatsz a házadhoz egyet
17 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. nov. 21. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amerikában / kanadában biztos lehet. Sokan befogják, amikor még kölykök.
2021. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Az EUban illegális tartani, mert invazív faj.
2021. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak állatkertek tarthatják már egy ideje. Régebben lehetet akárkinek, de az volt a gond ezzel, hogy a mosómedve nem egy cuki, szelíd állatka ha felnő, hanem bevadul és szétszedi a házadat, harap, karmol stb... ezért a felnőtt állatokat rendszerint kidobták valahol és ott hagyták, volt olyan nem is olyan rég, hogy egy nagyváros közepén raktak ki egyet a forgalmas út mellé.

Nagyon nem ajánlom olyannak ezt az állatot aki nem ért hozzá és nincs semmilyen vadállat tartásával tapasztalata.

2021. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Illegális és nem is tudsz magadhoz szoktatni egyet mert Amerikában élnek.
2021. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha unatkozol, vegyél mosómedvét!
2022. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!