Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet tenni valamit?

Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
Ez a 2. év,hogy a saját már elvetett földemen húzzák végig a vadaknak az takarmányt. Ez kétszeri vetéssel jár,mert kitapossa és megeszi. Beszéltem egy vadásszal,de teljes mértékben ignorálta. Szeretném megkérdezni,ezekre a deficitekre van valami támogatás, anélkül,hogy csak a markukba röhögnének? Fiatal gazdálkodó vagyok, köszönöm a segítségeteket.

2021. nov. 22. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vadásztársaságnak jelezd írásban, tértivevényes levélben küldve a kártérítési igényt.
2021. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2021. nov. 22. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod lekeríteni a földet valahogy? Egyébként én beszélnék egy ügyvéddel.
2021. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De ezt hogy gondolják, hogy végig gyalogolnak a földeden..? Ráadásul be is van már vetve.
2021. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából,nem az legnagyobb probléma,hogy kiöntik,az állat megeszi- (ez is),csak a vad megszokja,hol talál enni,így ,mikor már nagy lesz a kalászos ugyanúgy visszamegy és letapossa. Hát nem tudom,nő vagyok és az eddigi beszélgetések után a vadaszokkal,valahogy úgy érzem,semmi tiszteletem nincs,és teljes mértékben tesznek a panaszokra.

3.valaszolo- ha kifizetik akkor nyugodtan körbekerítem a földeket

2021. nov. 22. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora a föld, ezért kérdeztem, hogy megoldható-e a körbekerítése. A terület magánterület, így nem lehet bemenni vagy átmenni rajta elvileg. Nem a vadászoknál kellene szerintem próbálkozni, mert nyilván kiröhögnek.


Ügyvéddel kell megkeresni a vadásztársaságot, akkor talán komolyan veszik.

2021. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!