Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy nagy termetű ragadozót,...

Egy nagy termetű ragadozót, mint az az állítólagos kiskunhalasi fekete párduc, egy nyílt, szántóföldes területen hogyhogy nem tudják már napok óta elkapni?

Figyelt kérdés

Ugye a felvétel az állatról, amit több híroldal bemutatott, még december 8-án készült, azóta eltelt már 4 nap és még nem akadtak a nyomára.

Pedig egy sík, alföldi jellegű mezőgazdasági területről beszélünk, ahol semmi esélye egy ilyen nagy ragadozónak elbújnia.



2021. dec. 12. 19:42
 1/10 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Megtalálta a gazdája és hazavitte.
2021. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
"Állítólagos" --> leírtad a varázsszót. K*rvára nem biztos, hogy az egy fekete párduc volt. Amúgyis már egyre több helyen olvasni, hogy utómanipulált a felvétel.
2021. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, hogy nem találtak/kerestek nyomokat a földön, amely az állat jelenlétére utalna. Ugye a videó az állatról az adott, de utána miért nem nézik meg a szántóföldön a nyomokat?
2021. dec. 12. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért azon a területen is vannak erdök, szóval nem csak sík mezögazdasági területröl van szó. Kiskunhalasi vagyok és éppen azon a környéken van a házam - szóval elhiheted, hogy nem csak óriási sík területek vannak, böven el tudna bújni, ha akarna, illetve ha tényleg igaz lenne a hír.
2021. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Kiskunhalas és Zsana között gyakorlatilag végig erdőn keresztül megy az út. Rengeteg erdő van arrafelé. Simán el tud bújni a vérpárduc..
2021. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mantis religiosa ***** válasza:
81%
Addig van jó dolga a vérpárdicnak, míg arra nem jár a tuzséri parasztvámpír, és jól be nem fűt neki!
2021. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Pffff... megnéztem a youtube-on a híradó bejátszást. Egy kövér házimacska cammogása van rámontírozva a zöld háttérre. Szánalmas hogy a híradósok ennyire vakok. Hülyék vannak a TV-ben, nem párduc az Alföldön.
2021. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
74%
Mert egy már korábban idetelepedett, invazív, agresszív, opportunista ragadozó, a kolompárduc szőröstül-bőröstül felfalta.
2021. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mantis religiosa ***** válasza:
33%
#8! 🤣🤣🤣
2021. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, én is csodálkozom, hogy ha igaz, akkor ebben a műholdas, drónos, nyomkövetős hyperfejtett világban hogyhogy szabadlábon van.
2021. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!