Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kezdjek félni a kiskunhalas...

Kezdjek félni a kiskunhalas környékéről elszabadult fekete párductól?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam a neten, hogy a környékünkön is felbukkant. ( Kecskemét környéke) Sőt itt a város melleti falu környékén is látták. Rendőrautó is kiment. Egy busz előtt is átszaladt. Miért pont errefelé jött Kiskunhalas felől? Fura belegondolni, főleg így este, hogy itt kószálhat a környékünkön egy ilyen ragadozó, amit sötétben észre se lehet venni. Bár írták, hogy nem tud vadászni, így nem veszélyes, de már nagyon éhes lehet, ha nem talált magának valami döglött állatot, és a vadászösztön azért benne van. Gondolom bármilyen kerítést könnyen át tud ugrani, és a hideg elől be akar húzódni valami védett helyre.

2021. dec. 22. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki az a hülye, aki párducot tart otthon? :D


Ennek utána nézek, mert tuti kamu.... Kecskemét ide 60 km, de akkor ezentúl ki sem megyek az udvarra, mert mi van ha kiszagolta a macska kaját a folyosómon... :D

2021. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre csukd be a tyúkokat is és a kutyát is.
2021. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A kellő óvintézkedéseket megtenném, ha vannak kutyák akkor csukd be őket, de valószínűleg csak egy újabb szenzáció hajhászat...
2021. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hírek szerint még mindig a környéken van. Ballószögön állítólag látta is valaki egy autóból. Azt írják, hogy 2 kutyát is széttépett. Próbálták felkutatni, de sikertelenül. Nemrég a ballószög csoportban kiraktak egy felhívást, hogy a településen élők ne mászkáljanak sötétedés után az utcán, és csukják be az állataikat. Ez olyan abszurd, és nem tudom már mit gondoljak. Bár koronavírusos dolog után talán már nem kéne csodálkozni semmin🙄🤔
2021. dec. 23. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
A gázkazán cserére félretett pénzemben merek fogadni, hogy kamu a hír és természetesen nem fogják megtalálni, mert nincs is semmilyen párduc. :D 28/f
2021. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felétek valaki termeli ezeket a jószágokat. Amikor gyerek voltam olyan 1985 körül egy szökött pumát hajtottak napokig. Nemrég ez a szervál, most meg párduc.


Láttam a bejátszott kamerafelvételt, tényleg párducnak néz ki.


Félned nem kell, ha emberhez szokott, azért, ha teljesen elvadult, akkor meg azért.

2022. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu videó, az egy macska, csak nagyobbá tették. Hogy lenne párduc? Teleportálta magát, vagy mi?
2022. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!