Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Igaz-e, hogy a szűz őzek...

Igaz-e, hogy a szűz őzek menstruáló nőket vesznek célba?

Figyelt kérdés
Ennél a kérdésnél többen is írják https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__11506600.. és nem tudom hogy ez csak amolyan legenda, vagy tényleg félteni kell az erdőben lányainkat menzeszük idején a fajtalankodó őzbakok haragjától? És ha esetleg van valóságalapja ezeknek az eseteknek, hogyan tud egyáltalán végezni egy őzike azokkal a nőkkel? Továbbá van-e valamilyen hatásos szűzőz űző, vagy ilyenkor jobb, ha inkább nem is mennek az erdőbe?

2021. dec. 26. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Menj aludni, részeg vagy...
2021. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
xDD
2021. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Üzekedés idején valóban van rá esély, hogy menstruáló nőre támadjon őzbak. Hovatovább sajnálom a környezeted. Nem a legélesebb kés vagy te sem
2021. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Neked az élénk fantáziád már túllőtte a határt, menj elmeorvoshoz inkább.
2021. dec. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akinek egyik kérdéshez sincs halvány lövése vagy csak veszekedni, bunkózni akar (lásd: 1., 3., 4. válaszoló) az mehet innen szépen a politika témába a többi 10-es iq-jú suttyó közé. Értelmes válaszok továbbra is jöhetnek.
2021. dec. 27. 09:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.


És nem csak őzek. Ezért van az, hogy az állatkertekben odafigyelnek erre, hogy ne legyen támadás.

Sőt, ha elmész a budapesti rendőrmúzeumba, ott van is egy gyilkos őz fejpreparátuma.


Az előttem válaszolók meg nem értem, hogy minek írnak olyan témához, amiről gőzük nincs?

De az állatorvosin is tanítják.

2021. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Váó!
2021. dec. 27. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, pofád lapos. Csak mert nem tetszik a tényállás, máris belekavarod a politikát? Szánalmas. Amúgy első voltam.
2021. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szűzőz űző... XDDDDDD
2022. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem a szűz őz, hanem az dámvad és az őzbak képes erre sajnos. Vigyázni kell, volt ebből már több haláleset. Be akarja a nőt hajtani a csordába ilyenkor…:( Vadász ismerőseim előtt ez ismert jelenség.
2022. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!