Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Makákó majom al kapcsolatos...

Makákó majom al kapcsolatos kérdésem a következő : jártál - e olyan helyen, ahol Makákó majmok voltak a közeledben de a természetes közegükben?

Figyelt kérdés

Pl. Kambodzsa.

Úgy hogy ott mászkáltak melletted de szabadon, tehát nem ketrecben, kifutóban.


Amire kíváncsi vagyok hogy mennyire szemtelenek és mennyire büdösek?

Van szaguk ami durva vagy csak átlag büdös. (nem kirívó bűz)



2022. febr. 9. 14:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Makákó majommal kapcsolatos.
2022. febr. 9. 14:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még nem jártam olyan helyen, ahol Makákó majmok voltak a közelemben de a természetes közegükben.

Pl. Kambodzsában sem.

2022. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi az esélye, hogy majd ideír valaki, aki már járt Kambodzsában vadon élő makákó majmok közt. Tudod, nem a legbiztonságosabb ország a világon.
2022. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elméletileg mint sima mezei turista lehet találkozni makákóval Tájföldön, Gibraltáron, Kambodzsában de Európában is van rezervátumuk.


Szóval nem olyan nagyon lehetetlen.


Amúgy Kambodzsában egyáltalán nincs extra nagy bűnözés és az emberek kedvesek, egyszerűek.

2022. febr. 10. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Kambodzsa biztonságos, attól függ melyik részére mész! Ha a turistaövezetet nem hagyod el (Angkorba rengeteg turista látogat évente), megmaradsz a szervezett túráknál akkor 100% biztonságos. Olyan mind India, az is biztonságos amíg ott a kísérőd, ha a nélkül mászkálsz akkor már nem annyira...
2022. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tesóm volt turistaként Kambodzsában, az unokatestvére pedig Pakisztánban él. (Most hagyjuk, hogy egy a európai ember miért él ott)

Nem tudom mennyire számít természetes előhelynek, hogy ott a az utcán élnek, és a szemétből guberálnak, de oké.


Szóval: mivel a szemétben guberálnak, nagyon büdösek.

Mint a hajléktalanok kutyája, kb.

Mivel ezeknek a majmoknak nincs gazdája, így nincsenek beoltva sem. pl. veszettség ellen.

Ellenben agresszív tud lenni, harapni, tehát érdemes távolságot tartani.

Kb. mint a patkánytól.

2022. febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6# köszönöm a válaszod!

Igen, a városba behúzódott vagy városlakó majmok olyanok ahogyan leírod és ahol sűrű a turistaforgalom és a beépítettség ott is.

Nem véletlen hogy "tree-rat" a becenevük....


Angkor ennél egy fokkal jobb mert természetesebb a környezet.


Alapvetően arra lennék kíváncsi hogy ha ezek a majmok nem szemétben guberálnak és nem városban, sűrűn lakott és beépített területen élnek, akkor mennyire lehetnek büdösek.


Az foglalkoztat, hogy ha a normális életmódjukat folytatják erdőben, fák között, akkor mennyire büdösek?


Nyilván ha szemétben turkalnak akkor bűzlenek és az emberekkel való szimbiózis a viselkedésüket is torzítja.

2022. febr. 19. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ah, értem.

Nos, az én családom nem az a bátor fajta, sem a tesóm, sem az unokatestvérem nem megy közel olyan állatokhoz, amelyek betegséget terjeszthetnek, még erdőben sem.

Úgyhogy nem tudok segíteni.

2022. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!