Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit kell csinálni ha megtámad...

Mit kell csinálni ha megtámad egy medve?

Figyelt kérdés
2 hét megyünk ki a barátommal alaszkába 1 hónapra.Kicsit félek a medvéktől,mi van ha megtámad egy?Mit kell olykor csinálni?Hallottam,hogy olyankor nem lehet elfutni,mert a medve gyorsabb. Van valami bevált praktika erre?Jó lenne azért éjszaka is csatangolni.

2022. márc. 12. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Na mára is jutott alaszkaitrollkerdes.. 😂😂


Tenyleg nem unod meg?

2022. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Első lépésként tanulj meg alaszkaiul.

Második feladat, ismerd meg a meg medve nyelvet.

Aztán a kettőt összevetve -ha szerencséd van- szót tudtok érteni.

Ha nincs szerencséd.............akkor nem. ;)

2022. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A népi bölcsesség szerint:

- Nem fog rád fanyalodni a medve, ha bekened magad a saját szaroddal.

- Azon meg ne aggódjál, hogy honnan lesz szarod?

Ugyanis, ha ott áll majd közvetlenül előtted a medve, lesz bőségesen a saját gatyádban.

:)

2022. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: 😂😂😂
2022. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom mennyire igaz, de nekem azt mondták, tanították, hogy dombon lefelé vagy hegyről lefelé kell szaladni, a nagy súlya miatt lefelé nem igazán szalad. Ha nincs lejtő akkor ne szaladj mert úgyis utolér. Fára se mássz, mert azt is tud. Én mondjuk vagy megpróbálnám halottnak tettetni magam, vagy ha akkor is jön és támadna, akkor védeném a nyakam és a fejem meg a hasi részt ahogy tudom, hátha túlélem. Vagy ha messzebb van és onnan látom, akkor a közelébe se megyek. Vagy ha észre vett, de nem támad még, csak figyel, akkor nem hátat fordítva, de igyekeznék távolodni.
2022. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"nekem azt mondták, tanították, hogy dombon lefelé vagy hegyről lefelé kell szaladni"


Sajnos a medvéknek ezt nem mondták el!

No meg a szarvasoknak sem, akiket játszva utolér bármerre is szaladnak...

2022. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus:

Ketten jönnek le a hegyről. Az egyik futva, a másik medve. :)

2022. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az egyik a medve, a másik már rég megevve...

:)

2022. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ahol Alaszkában fennáll a medvetámadás lehetősége, ott mindenki fegyvert hird magánál.
2022. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1) Csapj zajt. Ne lopakodva közlekedj. A medve kerüli az embert, ha van rá lehetőség akkor elmenekül.

2) Medveriasztó spray.

3) Földre fekszel mozdulatlan mintha halott lennél, áll leszegez, fej behúz, kéz fejnél (mintha boxolnál). A medve meg fog kóstolni, de utána otthagy (nagyon csúnya sebeket fog okozni).

4) Alaszka... előveszed szépen a fegyvered és lelövöd. Mondom Alaszka - azaz USA.

2022. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!