Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van egy szongáriai cselőpókom...

Van egy szongáriai cselőpókom az csíp vagy kézbe vehetem valahogy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Wow. Megkérdezhetem honnan van?
2010. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
50%

Engem is érdekelne hogy honnan szerezted. :D

Amúgy sztem nem csíp, de kézbe nem igen veheted, mert olyan gyors mint a szél és úgy kiszalad a kezedből hogy többet nem találod meg...:D

2010. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
utcárol honnan szereztem volna?
2010. szept. 14. 20:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor akár vissza is engedhetnéd, ugyanis védett faj! Egyébként pedig igen, ha felingereled beléd mar, de csak kicsit begyullad, amúgy semmi bajod nem lesz tőle. Mondjuk én még olyat nem hallottam, hogy egy ilyen pók az utcán szaladgált volna...a természetben is nehéz megtalálni.
2010. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon védett

Eszmei érték: 2000 Ft

2010. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Norczy ***** válasza:

és ha biztos hogy szongáriai és nem a hozzá hasonló sokkal agresszívabb pokoli cselőpók? a kettő igen hasonlít! Csak az utóbbival rosszabbul jársz ha megmar. Engedd vissza a szabadba szépen! Tényleg védett pók!

Amúgy tényleg lehet találni az utcán is nálunk 2 is volt az udvarban 1 nyáron. MIndenkire jól ránk is hozták a frászt, soha nem láttunk még ekkora pókot így a természetben!

2010. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát figyelj én nem ajánlom hogy a kezedbe vedd!De ha nagyon akarod akkor megpróbálkozhatsz vele,de figyelmeztetlek hogy ha meg mar akkor lezsibbad a fél karod és nem engedi el az ujjad vagy amit éppen meg mart!Én már csak tudom :P!De ezeket a cselőpókokat egy sima tisztáson is megtalálod csak a földet kell nézni és ha látsz lyukakat a földbe kutya ürülék közelében akkor az egy cselőpók barlangja.Ja és ha kézbe akarod venni ne zaklasd fel!Ha az első lábait felemeli akkor inkább hagyd békén és enged VISSZA a természetbe!!!
2010. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tavaj nyáron egy étteremben találkoztam eggyel, már épp meg akarták ölni az eladók, (A függönyön mászott, elég rémisztő annak aki nem szereti a pókokat.) nem hiszem hogy felismerték hogy védett faj, vagy ha igen akkor nem érdekelte őket. Én kértem egy műanyag poharat és abban vittem vissza a természetbe. Te is tégy így!
2010. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Egyszer én is láttam egy nagyot, én is megfogtam volna csak seprűvel elkergették. :(
2010. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem régebben volt vagy 5 ilyen farkaspókom, és befogni sem nehéz, mert kint a horgásztó közelében százával voltak földbe vájt járataik.párat hazahoztam és annyira nem féltem tőlük, hogy a kezemen mászkáltak egyszer sem csíptek meg.Egyet tartottam meg magamnak egy terráriumban nagyon jó dolga volt neki, de pár év után megmurdelt szegény
2010. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!