Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan fogjam meg? (kisemlősök)

Hogyan fogjam meg? (kisemlősök)

Figyelt kérdés
hogy lehet pl. egy nyestet vagy egeret befogni?nem mintha akarnék de Hogy lehet oda csalogatni, hogy aztán meg tudd fogni?
2010. szept. 15. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nagyon félénkek. Ha élve szeretnéd elkapni őket, vegyél, vagy csinálj élvefogó csapdát nekik.
2010. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban úgy fogtam be egereket, hogy volt egy nagy vashordó félig kukoricával, odalopóztam és elkaptam őket, mindig volt 1-2. Terráriumban tartottam őket, megettek mindent, aranyosak voltak, csak aztán abba hagytam, mert rohadt angyot harapnak ám :) Meg meg is lógtak páran, az meg nem jött jól a lakásban :)
2010. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat=)

Hogyan csináljak élvefogócsapdát??

2010. szept. 17. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
egy fél diót egy virágcserép alá támasztasz,hogy a dióbél befelé nézzen.az élénél támaszd ki
2010. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen ez a csapda nagyobb állatoknak is jó pl.:Nyest??
2010. szept. 18. 09:52
 7/9 Dalma1997 ***** válasza:
jó csak akkor nagyobb csrép kell
2010. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké köszi=))
2010. szept. 21. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, hogy vadállatot fogdoss, mert a legkisebb egér is nagyon fájdalmasat tud harapni (tapasztalat), hát akkor hasonlítsunk hozzá egy nyestet :D


Csak óvatosan :)

2011. okt. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!