Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ahol te laksz is sok a pók?...

Ahol te laksz is sok a pók? Mitől?

Figyelt kérdés
Nálunk pók invázió van.A Bakony alján lakunk és mindenhol pókháló pókokkal.Egyik évben sem volt még ennyi,főleg "keresztes".Biztosan a többi fajtából is több van csak azok nem annyira szembe tűnő helyre szövik a hálójukat.Mitől szaporodtak így el? És ha most ennyi van,mi lesz jövőre?
2010. szept. 16. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
idén sok aső esett, ettől sok növény nőtt, ettől sok rovar lett, ettől sok béka lett, ettől sok stb....
2010. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdésem a következő:Ahol te laksz ott is sok a pók?
2010. szept. 16. 09:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Én pesten lakom, lakásban, de még itt is van egy csomó, legalábbis belvároshoz képest... Igaz, a szobám, meg a konyha ablaka a belsőudvarra nyílik, ahol van azért növényzet. Múltkor is nyitva hagytam éjszaka az ablakot és arra ébredtem hogy egy 3 centis pók mászkál a plafonon. :s
2010. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én Pápán lakom és a törzsökhegyi meg az öreghegyi nyaralónk udavara is tele van keresztes pókokkal.
2010. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én Csongrád megyében lakok Szeged mellett. Van egy tujasor és közöttük hatalmas hálók vannak, benne hatalmas keresztesek. Ez van.

Igen, nálunk is rengeteg van.

2010. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is pesti,vagyok, társasházban élünk, de én is felfigyeltem már rá, hogy nagyon sok pók van most! És olyan nagyok....fúúúúj :S
2010. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ősszel mindig sok a pók. Eeeekkkora nagy keresztespókok. És sok a pókháló, pfuj! (a pókkal nincs bajom, de a pókháló! amikor beleragad az arcomba. Brrr)
2010. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
fehérváron is iszonyú sok a pók. a minap is megfogott a párom egyet befőttes üveggel, hát életemben nem láttam még ekkora kereszteset. már nem merek kimenni, mert a bokrok, fák között óriási pókhálók vannak. hajnalban meg nem is látom és nekimegyek, hát valami undorító...
2010. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
békés megyében lakom és itt is nagyon sok van:/
2010. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen sok nálunk is a pók főleg a keresztes aból teli van a pincében,padláson,udvaron,és az erdökben,utcákon mindenhol.tegnap darázs pók is volt nálunk csak szét tapostam mivel ugy tudom az nagyon veszélyes :S a kertbe mindenzugba van és mindehol az utcán,isibe stb....nagyon sok van belölük :@ budapest 10.ker kőbánya kertváros
2010. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!