Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Azt olvastam, hogy már Budapes...

Azt olvastam, hogy már Budapesttől 20 km-re, Aszód mellett is láttak medvét. Tehát akkor már az ország bármely részén találkozhatunk kisebb- nagyobb eséllyel medvével a szabadban? Ennyire elszaporodtak Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ha Aszód mellett találkoztak egy medvével, akkor nagy valószínúséggel Siófokon is van medve.
2022. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Miről beszélsz, vagy lemaradtam valamiről??

Azért mert most betévedt egy medve az országba, attól még nincs több csak egy...

2022. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező nem elszaporodtak, hanem átjönnek szomszédos országokból időnként.
2022. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Nagy többségébe azért szoktak elvándorolni, hogy védjék a bocsaikat a hím medvéktől. Mert a hím medve a nőstény bocsát képes megölni is csak hogy ne kelljen 2 vagy 3 évet várnia, míg ujra párosodhat a nősténnyel.


Ezért a nőstény medvék rájöttek, hogy emberi települések mellett biztonságban érezhetik magukat, mert oda nem mernek menni a hím medvék. Egy zoologiai viselkedés tanulmányban olvastam.


3-as vagyok.

2022. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Így terjednak a rémhírek.
2022. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem rémhír: [link]


[link]


[link]

2022. máj. 27. 15:45
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom elmúlt az országos pánik a párduc miatt...
2022. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Én Budán lakom, külső, zöldebb rész, szokott itt lenni vaddisznó, róka, nem lepődnék meg a medvén sem :D
2022. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
6. Az valóban nem rémhír, hogy bejött egy medve az országba, de az amit te mondasz az igen! Te terjeszted a rémhíreket... Csak 1 medve van, és nem nem találkozhatsz vele bárhol az országban nem tud teleportálni.
2022. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3%
Jha, ha valami szennyoldalon olvasod, akkor már nem rémhír. Mindenki vigyázzon, lehet, hogy Budapesten az Astoriánál fog felbukkanni legközelebb! :D
2022. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!