Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat lehetett ez??...

Milyen állat lehetett ez?? Őrült nagy karmokkal

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatásból értem vissza. Svédországban lakok.


Sétáltunk és körömcsörgést hallottam a betonon, megfordultam és egy kb macska méretű (később leírom hogy nézett ki pontosan) valami szaladt felém és a kutyám felé!

A kutyám elkezdett ugatni, az a valami meggordult és elszaladt!



Erdő közelben élünk ha ez számít, meg persze gát is van erre arra.



Nincs annyira sötét szóval nem hoztam zseblámpát, szürkületszerűség van szóval láttam úgy valamennyit belőle de nem sokat.. Amit láttam az:


-Cica méretű, talán picit nagyobb, de jó kövér, kerek, nem vékonyka mint a cica


-szaladása nem egyenletes volt, inkább "hullámzott" (mint egy borz, az egyik tippem az volt)


-mint mondtam, nagyon messziről meghallottam a karmait ahogy a betonon szaladt, szóval valami őrült karmai lehetnek, a kutyám nem volt kozmetikusnál egy ideje de mégis alig hallani, pedig neki is van rendesen.


-nem láttam rajta semmi fehéret, de ez lehet a szürkület miatt, meg hogy nem jött túl közel a kutya miatt. Mindenesetre nekem sötétbarnának tűnt.



Szerintem: vagy borz vagy hód lehetett.. De a hód máshogy fut, farkincája is van

.. A borr meg elég fehéres, mivel felém futott szerintem láttam volna..


Nemtudom mi lehetett de nagyon ijesztő volt, szerintetek támadni akart?

Milyen állat néz ki úgy mint amit leírtam ami éjszakai?



2022. júl. 5. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Borz volt. Én is találkoztam már vele és meglepődtem mekkora karmai vannak.
2022. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Támad emberre?

Most azon gondolkoztam szegény lehet kocogott "haza" és nem is akart minket bántani, mi meg a kutyámmal jól elijesztettük..

2022. júl. 5. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem rozsomák volt mert annak nagyok a karmai és sötétbarna.

[link]

2022. júl. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
És a rozsomák bizony támadhat. Lehet a kutyádat szemelte ki, csak aztán látta, hogy a kutyád nem hagyja magát, így inkább odébbállt.
2022. júl. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Rozsomák, borz, vagy emberhez szokott mosómedve egyaránt lehetett. Találkozott már emberrel nem ijedt meg tőle. Nem feltétlenül támadni akart, lehet csak egy kíváncsi fiatal példány volt ami közelebb jött hátha szerez tőled valami kis kaját.
2022. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal borz vagy rozsomak lehetett.
2022. júl. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!