Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állatokat láthattam?

Milyen állatokat láthattam?

Figyelt kérdés

Olyan 60-70 méterről láttam a kukoricás szélén futni olyan “kutyákat”, melyek teljesen rókának néztek ki, csak feketék voltak… De még úgy is mozogtak, így szökdécselve.

És legalább négyen voltak és mind teljesen ugyanúgy nézett ki, ezért nem hiszem hogy kutyák voltak, bár ki tudja…



2022. aug. 11. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sakál?
2022. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Aranysakálra tippelek, ők szoktam falkában járkálni.
2022. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy stimmelne, mert amikor csak egyet láttam azt hittem hogy egy sötét/fekete mudi. De aztán figyelmes lettem a furcsa, nem annyira kutyás, hullámzó mozgásra, majd észrevettem, hogy az elsőt követi még 3-4 másik, teljesen ugyanolyan “lény”.


Ha jól tudom, akkor fekete sakál az nincs… Szóval furcsa, bár akkor az is lehet hogy érzéki csalódás volt a színűk.

2022. aug. 11. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A sakàl nem ùgy mozog. Én inkàbb nyusztra tipelek a szìne és a mozgàsa miatt. Lehet hülyeséget ìrok.
2022. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
A nyuszi összejött a nyesttel?
2022. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sötétbarna szìne van a nyusztnak de tavolabbrol nézheti az ember feketének is és fehér mellénye van elöl.


A sakàl nem fekete szìnü. Esetleg még medvebocsra tippelnék az is hasonlóan mozog mint amit te ìrtàl.


Egy cikkbe irtak hogy vadasz fekete sakalt lött. Nem is tudtam hogy fekete sakal is van. Bar a kepen inkabb farkas adottsagai vannak vagy inkabb kutya.


[link]


Itt a cikk is:


[link]



[link]


Barhogy nezem nem nagyon hasonlit a lelott peldany az aranysakalra. Lehet hogy tevedek de valahogy se a feje nem olyan se a teste sem ilyen nagy. Inkabb kutyanak tunik. Vagy farkasnak.



En nem tudok fekete szìnü sakàllról. Ha van és van itt szakember jelezhetne.

2022. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös nem. A nyuszt nem összetévesztendö a nyesttel két külön fajta.


Nyest


[link]


Nyuszt

[link]


Bar nem nez ki mudinak de a mozgasa olyan mint amit a kerdezo irt. A medvek is ugy mozognak.

2022. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, az ország melyik részén történt a megfigyelés.
2022. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!