Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Grizzly medve és fiatal...

Grizzly medve és fiatal fehérszájú orrszarvú harcában ki nyerne?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? 😂
2022. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Mike Tyson.
2022. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Azt már én is megkaptam hogy csak a pontszámnövelés miatt írogatok.
2022. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a maci nyerne, mert a fiatal orrszarvú még nem harcedzett és közel sem olyan bátor, mint egy megtermett, felnőtt egyed.
2022. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, mennyire fiatal az orrszarvú.


Kifejlett orrszarvúval szemben semmilyen medvének nincs esélye.


Egy kifejlett hím grizzly elérheti a 300 kilót, de egy orrszarvú több, mint két tonna.

2022. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%
Azt nem tudom melyik nyerne, de leboxolhatnának már téged ezekkel a barom kérdéseiddel.
2022. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy fehér orrszarvú, vagy szélesszájú, na de fehérszájú... :D

És egyébként meg miért fontos ezt tudnod? Biztos vagyok benne, hogy vannak ennél értelmesebb kérdések is feltevésre várva :D

2022. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
S 100 lúd meg egy disznó harcában ki győzne? 😂
2022. szept. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valoban az a legfontosabb kerdes, hogy mennyire fiatal az orrszarvu. Azt mar tobbszor is megfigyeltek a Yellowstone Parkban, hogy a grizzly megtamadott, sot el is ejtett egy felig-meddig felnott bolenyt, amely testsulyra es magassagra nagyobb volt nala. Teljesen felnott bolenybikaval viszont aligha mer kikezdeni. A masik fontos szempont az, hogy a kiszemelt zsakmanyallatnak van-e modja es hajlandosaga arra, hogy szembeforduljon a medvevel. Ha menekulni probal, az felbatoritja a medvet, de ha egyenesen nekimegy, es ezt tobbszor meg is ismetli, akkor a medve valoszinuleg nem fogja eroltetni a dolgot, hanem keres konnyebb zsakmanyt, hacsak nincs tulsagosan kiehezve. Szoval, ha az orrszarvu sulyra legalabb ketszeresen felulmulja a medvet es batran szembe is fordul vele, akkor van eselye ra, hogy elkergeti.
2022. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ilyen kérdéseket kiírni...
2022. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!