Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mik lehettek ezek?

Mik lehettek ezek?

Figyelt kérdés
Egyikszer mikor motoroztam az erdőben akkor megáltam inni egy kicsit és nézni a természetet.Aztán egyszer valami recsegést hallottam és mikor oda néztem akkor kettő nagy feket kétlábú valamik szaladtak amiknek volt kezük.Most komolyan beszélel.Mindenki szerint minden jel arra utal hogy én akkor kettő Dinót láthattam.Mik lehettek ezek? Gondoltam itt is megkérdem.

2023. jan. 12. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Dinó
Kengúrú
Vaddisznó
Halucináció
30 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Medve
2023. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1# nem medve Az biztos de sajnálom hogy nem fényképeztem (videóztam) le,de akkor az mindjárt eszembe sem jutott mert berezeltem
2023. jan. 12. 22:04
 3/25 veterán vas ***** válasza:
100%

Azok bizonyára a nagy fekete kétlábúak voltak, ahogy írtad.

Arról lehet őket megismerni, hogy van kezük, és mindig párosával járnak.

Általában ártalmatlanok, csak az erdőben motorozókat szokták néha megtámadni, de ha valakin piros bukósisakot látnak akkor elszaladnak.



(nekem is fájt ma a fejem, melegfront van) ;)

2023. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ha Ausztráliából irsz akkor lehetet kenguru is. De lehet hogy rosszul figyelted meg, a csak egy pillanatra feltünő, állatot. Ha frissen keltél fel amikor az állat feltünt akkor pláne hogy elnézheted. Vagy esetleg rosszul emlékszel az állat kinézetére. Például úgy emlékszel hogy barna volt közben meg vörös volt. Egy biztos. Dino biztos hogy nem lehetet,
2023. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem medve volt,tisztán láttam őket de nem akarom kimondani aztat hogy "dinók voltak" mert nem tudom hogy azok voltak e de biztos nem medvék voltak azt láttam.
2023. jan. 12. 22:08
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"megáltam inni egy kicsit és nézni a természetet.Aztán egyszer valami recsegést hallottam és mikor oda néztem akkor kettő nagy feket kétlábú valamik szaladtak amiknek volt kezük."


Az írásod alapján az erdőben volt 1 fő részegen motorozó, és 2 fő illegális fa tolvaj, ez utóbbiak próbáltak elrejtőzni a részeg motoros elől.

2023. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Thunderfairy ***** válasza:
69%
Ja már leeset. Be voltál rugva és jött a T. Rex.
2023. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Csernobil rigó
2023. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálad nagyobb drogos ökör se sok van
2023. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 veterán vas ***** válasza:
100%
Előbb azt tisztázzuk, hogy mit is ittál? ;)
2023. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!