Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az autómat előszeretettel...

Roll59 kérdése:

Az autómat előszeretettel látogatják a nyestek. Főleg az antennát és környékét piszkítják. már próbálkoztam elektromos riasztóval, kutyaszőr labdával, stb. Hiába. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es, elolvastam a linket és kiegészítem a sajátommal:


Műanyag vizespalackokat kell rakni az autók kereke mellé (külső oldalra). Fogalmam sincs miért, de sok ember tapasztalata alapján mondom: beválik.

Arra is alkalmas, hogy a macskákat távol tartsa az autódtól, vagyis nem járkálják össze sáros tappancsukkal a szélvédőt és a karosszériát. Ráadásul olcsó és könnyen elkészíthető.

2023. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos túl sok mindent nem tudsz csinálni, max. azt hogy máshol állsz meg. A nyestriasztók csak egy ideig hatásosak utána megszokja az állat. A kutyaszőrrel dettó ez a helyzet. Főleg ha városi autó amit egy nap 5x levizelnek a kutyák (sokkal erősebb kutyaszagot árasztva vele mint a sima szőrszál).

Rövid ideig hatásos lehet ha valami szokatlan tárgyat raksz a járműre (a nyest óvatos állat inkább elkerüli) ld. amit a #2-es írt. Idővel utána vagy megszokja és megint rajcsúrozik a kocsidon, vagy hosszú időre kerülni. Előre nem tudni. Ha a nyest mozgási útvonalán van (pl. a kocsidról ugrik fel fára, kerítésre) akkor rá fog menni nyestriasztó ellenére is.

2023. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Patkányfogó, vagy egy Crosman 1322-es.
2023. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!