Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Budakeszi Vadaspark vélemények...

Budakeszi Vadaspark vélemények? Nincs néhány állatnak nagyon kicsi helye?

Figyelt kérdés
Hétvégén jártunk ott, összességében rendben volt a hely, sokkal jobb, mint az állatkert. Jó program volt, de némelyik állat helye elszomorított. Az a "röpdés" rész valami borzalom. Irtó kis helyen volt a róka, a sakál, a nyestkutya, a hiúz és a vadmacska is. Nem is értem minek nekik 2 hiúz, amikor egynek is alig van helye és nem is társas állatok. Ott nagyon sajnáltam az állatokat, mindegyik rohadt unott fejjel feküdt vagy körbe-körbe rohangált. Én egyértelműen röpdének néztem azokat a ketreceket, ráadásul egy röpde fel van osztva 3 részre is. Nem értem. Full tele vannak üres területtel, lenne hova kifutót építeni bőven. A többi állat helye rendben volt, csak ezeket a kisragadozókat sajnáltuk nagyon. A röpdés részbe meg rakhatnának madarakat pl fácánt, varjat, galambot.

2023. máj. 23. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket miért nem a Vadasparknak írod meg e-mailben?
2023. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!