Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A halakat vagy a hüllőket...

A halakat vagy a hüllőket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Halak
Hüllők
35 szavazat
 1/6 anonim válasza:
27%
Halakat,kigyó az egy undoritó álat..
2023. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hüllőket. A halak nekem unalmasak.
2023. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én mindkettőt szeretem. Halból a gömbhalak nagyon cukik…
2023. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
2023. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
33%
Hüllők.
2023. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Főként a díszhalakat, hüllőkből leginkább a teknősöket. Viszont szabadvízben nem szeretem, amikor hozzám érnek a víz alatt a halak vagy más. Áttetsző vízben még nem annyira zavaró, ha látom, milyen állat és nem éppen egy cápa vagy mérgező medúza, kígyó. Látvány szempontjából klasszak, amennyiben kívülről szemlélem.


Itthon van kutyánk, díszalak két akváriumban és egy Mór teknős. Utóbbi még csak 5 éves, de már nagy tányér méretű. Meghazudtolja a szakik leírásait és megismer minket, szereti, ha foglalkozunk vele, kézből is eszik, kutyánkkal is jól el vannak. (persze nem hagyjuk őket kettesben) Mellesleg a díszhalaink is megismernek minket. Van olyan, amelyik idegeneket megtámadja az üvegen keresztül. ;-) Vannak, melyek elbújnak elölük.

2023. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!