Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért szitakötö a szitakőtő?

Miért szitakötö a szitakőtő?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
háhh mer szit a kötő,érted... :D
2010. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Légyszives leirni mégegyszer a nevét és akkor talán le fogod tudni irni helyesen!!Mert sem szitakötö sem szitakőtő nincs!!Vagy másra gondoltál csak mi vagyunk megint értetlenek???
2010. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Esetleg azért lehet, mert a lábai, ellentétben a többi rovaréval, kosár alakot formálnak... :/

Én is kérdeztem már ezt pár embertől, de ennél jobb magyarázatot még nem kaptam. Szóval engem is érdekelne... :D

2010. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
sem szitakötö sem szitakőtő nincsen (vagy csak én vagyok hülye és nem tudok róla). Azért az , mert a kalap az kalap a macska az macska... stb
2010. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Strucc ***** válasza:
85%
Azért az a neve mert egyszer egy kis bogárnak felhőtlen élete volt házasság előtt, de miután megházasodott rombadőlt az élete, a feleség állandóan baszogatta, ezért éjszakáként Chuck Norrisos pizsamában kiszötkött ez éjbe, járta a játszótereket, hogy minden egyes szitát össze tudjon gyűjteni ami a földön van, majd ezeket otthon összekötögette, teliholdnál pedig megátkozta, egy szomjas medve kisagyának a levét öntötte rá a szitákra, és minden egyes nap mikor egyetlen darab szitát is levágott egy feleség meghalt. Na ezé szitakötő a szitakötő!
2010. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
68%

nem tudom angolul dragonfly-nak hivják. dragon:sárkány

fly:repül

lehet h vmi magyar legenda alapjan!

2010. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:05-----

Nem is igaz---nem Csákmóric volt!!A kocsmában(ahol pedig szókimondó és igazmondó emberek vannak!!)azt hallottam hogy Rambó volta az!!!Mondjuk a többi igaz!!

2010. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert szitát köt!
2010. nov. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
65%
A fly angolul legyet is jelent...
2010. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
60%

Darwin előtt 4 millió évvel létezett egy ormótlan nagyságú repülni nem tudó bogárszaurusz.

Ez a mindent amit csak lehetett felfalt a földről. Így megette az összes Velociraptort, Trex-et, Brontoszauruszt. Amikor ezzel végzett, akkor a helyi szitakészítő emberszaurusztól rendelt két könnyű szárnyat amit felcsatolt, kipróbált, majd megette immáron az utolsó földi élőlényt és elkezdett vadászni a repülő szauruszokra. Na ezeket is kiírtotta.

Ez az igazság, így haltak ki az ostoba szauruszok. Közben mivel nem talált kaját egyre kisebb lett és összenőtt a testével a szárnya.


-Így lett ő

-a szitakötő


Vége

2010. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!