Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Animal planet. Wolfman....

Animal planet. Wolfman. Farkasokkal él a csávó. Most szerintetek normális? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
10 tagú farkasfalkához bevitte a feleségét.Persze előtte megtanította a feleségét egykét dologra. A farkasfalkában a lejjebb lévő tagra morognia kellett, a falkavezér felé fordulva pedig nyüsszögni , "vonyítani".Szerintem akkor is beteg az ember. Egy vadállatnak akkorsem lehet kiszámítani a viselkedését. Ott morgott a falkavezér a nő feje előtt. Mit csinált volna ha széttépik a feleségét? Ti bemernétek vállalni?
2010. nov. 5. 17:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
egyébként most megy, kapcsoljatok oda. félelmetes.
2010. nov. 5. 17:48
 2/26 anonim ***** válasza:
Legalább nem miden nap eszik, alszik, dolgozik életet él. Bizonyos szempontból irigylem is.
2010. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Énis kicsit..:D

De amugy ilyenkor gondolkozhatna, hogy a feleségét lehet hogy bántják stb.

Amugy nagyon jó sorozat :D

2010. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
hát én inkább melózok szakadásig, minthogy vérszomjas farkasok közé kelljen bejárnom nap mint nap...szegény nő sírva jött ki , annyira félt.
2010. nov. 5. 17:56
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha ő a falkavezér,akkor azt csinálják amit ő mond.
2010. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Hát ha a felesége be akart menni magától...
2010. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

sok emberben el a vagy hogy eggye olvadjon a termeszettel, de inkabb majmok koze kellett volna menniuk...

de a farkasok,mivel falkaban elnek,nem kiszamithatatlanok... egy medvevel mar mas a helyzet.

2010. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
sztem elmebeteg ő is meg a felesége h nem hagyta az oltárnál...-.- farkasokkal élni... istem de hülye...
2010. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
nem Ő a falkavezér, többször is mondja.
2010. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
de nem a csávó a falkavezér..a falkán belül van egy domináns egyed..és az a vezér..de arra nemválaszoltatok, hogy bevállalnátok e ;):D
2010. nov. 5. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!