Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért szereti olyan sok...

Miért szereti olyan sok leányzó a lovakat és a delfineket?

Figyelt kérdés

Általában a két állat imádata együtt jár, és már tizenkét évvel ezelőtt is jelenség volt, tehát nem mai, főleg, hogy a többség élőben még egyiket sem látott.


(én láttam már vadon élő delfint, meg is könnyeztem a meghatottságtól, de nem vagyok oda meg vissza ettől még)


2010. nov. 10. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Ja,meg a macskákat ,a kutyákat ,meg a höriket meg a Megasztárt stb.

Milyen butácska kérdés volt ez megint?Nem jutott jobb eszedbe?

2010. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Mert szépek, és kecsesek.

Én annyira a delfinekért nem rajongok! De a lovakat imádom!

Járok lovagolni!

Nem tudom,hogy miért pont ez a két állat.

2010. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Én kislányként a hüllőket, dinoszauroszokat és a tenegri lényeket szerettem, tanulmányoztam.


Ezt a legtöbb ismerős lányka visszataszítónak találta, ezért gyakran ki lettem közösítve. Ja és általában ők is a lovacskákat, delfinkéket szerették, kellő ismeret nélkül.

2010. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
A delfinekért én nem rajongok annyira, viszont a lovakat nagyon szeretem. Fogalmam sincs, hogy miért, de egyszerűen imádni valók, egyébként vannak akik nem szeretik ezeket. Vannak akik a macskákat és kutyákat jobban szeretik... Ez relatív szerintem, és szerintem örüljünk, hogy vannak állatbarátok is, és nem minden kamasz lány a divatot részesíti az előnyben, hanem az állatokat. :)
2010. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
A delfineket megertem, hogy szeretik, olyan intelligensek, hogy csak na, (valahol azt hallottam, hogy vannak olyan okosak, mint az ember, de ebbol nem tudom mi igaz) csak eppen hianyzik beloluk az a rosszindulat, ami az emberekben megvan. Szal en is nagyon szeretem a delfineket. A lovakat viszont csak nezni szeretem, messzirol. Szepnek nagyon szepek, de butak, elol harap, hatul rug es nem is szeretik az embert, csak engedelmeskednek neki.
2010. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sok srác is odavan a lovakért és a delfinekért.
2010. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, mert olyan kecsesek, a mozgásukban is van valami megkapó. Ráadásul sok-sok pozitív történet szól róluk, mennyire intelligensek, hogy megmentették a gazdájukat, a magányos fürdőzőt, stb. És az sem mellékes, hogy ezekkel az állatokkal díszítenek egy csomó füzetborítót, rajzmappát, stb. Tehát majdnemhogy elkerülhetetlenek.

(Egyébként én sem szerettem őket, nem is voltam jó alany barátkozáshoz - szívesebben bambultam egy költöző hangyabolyt, órákon át, vagy döglött verebet boncoltam műanyag étkészlettel... És ez visszataszító volt a többieknek. Mert egy lány szeresse a "cukiságokat", ne "undorító, fiús" dolgokkal szórakozzon. Szerintem ez társadalmi séma, beidegződés is.)


18/L

2010. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
43%

Delfin: mert kurvra nem ismerik, jól néz ki rajzokon, fotón, könnyű megkedvelni.

Volt egy osztáyltársnőm, aki egy delfinimádó minibandát szervezett, ki nem állhatták a többi lányt-akik nem rajongtak ezekért az állatokért, sőt volt kiközösítés is(ahogy valaki írta)-nagyon szép, mondhatom, lelki tisztaság pótléka kábé, bravo újságos delfintetkó a vádlin, pf.

Ja és tényleg némelyikük eljárt lovagolni is, de csak addig, amíg meg nem harapta az egyik csitrit egy lovacska..utána valahogy abbamaradt.

2010. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

"A lovakat viszont csak nezni szeretem, messzirol. Szepnek nagyon szepek, de butak, elol harap, hatul rug es nem is szeretik az embert, csak engedelmeskednek neki."


Ennél nagyobb hülyeséget nem írhattál volna, látszik, hogy nem ismered őket..

2010. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De ismerem, nekunk is van, csak a hugom szereti.
2010. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!