Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek melyik vadnak a...

Szerintetek melyik vadnak a legjobb a húsa? (szájízetek szerint)

Figyelt kérdés
Nekem a vaddisznóé ízlik a legjobban, főleg ha még malac, és tejhúsa van. És nektek?
2011. márc. 18. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nyúl.
2011. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Isabella95 ***** válasza:
25%

Hogy vagytok képesek ilyen édes állatokat megenni?

:( Milyen lenne neked ha egyszercsak egy fölsőbbrangú ember levágna és megenne? Az állatok érző lények!!!!

2011. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Őz párti vagyok.
2011. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a szarvas jön be a legjobban, de a fogolyé is nagyon finom.
2011. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hú én nem szeretem a vadhúst, lehet hogy csak azért mert sajnálom őket és ezért alapból nem jön be, de nekem az íze olyan nagyon.. vadas :)

Ha a strucc vadnak számít, akkor arra voksolok, mert az nagyon finom, csak drága és nehéz beszerezni...

2011. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2. kommentelőnek üzenném: ha nem lennének vadgazdálkodók(vadászok, vagy ahogy te mondanád ,,GYILKOSOK''), nem biztos hogy ennyi termény lenne. a vadászat nem a ,,lövöldözésről és a gyilkolásról'' szól. Ez egy nagy gazdálkodás, és mellette a baráti kör. Nem az a szórakozás, hogy ,,kiírtsuk'' a vadat, hanem az, hogy együtt legyen a barátok sokasága. És ha ez mellett valaki úgy ér be a vadászházba, hogy netalántán még sikerült is valamit terítékre hoznia, akkor az már csak hab a tortán.És ezután a vad feldolgozásra kerül.

VADGAZDÁLKODÁS: a vad szaporulatának, populációjának szabályozása, nehogy túlszaporodás vagy létszámcsökkenés legyen. Ha túlszaporodás van, előjönnek a vadkárok: Mezőgazdasági és Erdőgazdálkodási károk.

Szóval ennyit a ,,GYILKOSOKRÓL''!!! Akkor minden bizonnyal nagyszüleid is gyilkosok, mert levágják azokat az aranyos kiscsibéket, ha megnőnek...

2011. márc. 19. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Mint vadász azt mondom hogy vaddisznó pörkölt vörösboros mátrással, sültburgonyával!
2011. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
A Rablóhúsnak!!
2011. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Krokodil.
2011. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vad Katának, azaz Michelle Wildnak, bár már veszített a tápértékéből.
2011. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!