Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mivel lehet távol tartani a...

Brutus001 kérdése:

Mivel lehet távol tartani a nagy testű pókokat?

Figyelt kérdés
Kanári szigetekre tervezek menni egy évre. Ismerősök mondták hogy a pókok simán bemászkálnak a lakásba (+ hogy vannak skorpiók is, de ezt nem tudom). Az érdekelne hogy mivel lehet távol tartni őket. Pl. riasztószer, ultrahangos cuccok...stb
2011. ápr. 13. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

nagytestű kígyókkal.

Az ám nagyon kígyó tud lenni.

2011. ápr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ott biztos lehet kapni valamit a boltba. itthon nem hiszem hogy veszel skorpióriasztó szert .
2011. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gfero ***** válasza:
szerintem ilyesmivel de még nem próbáltam ki hogy menyire hasznos mert szerencsére nem volt szükségem rá [link]
2011. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, itthon is megettel mar parat horkolas kozben azok ott csak kiadosabb falatnak szamitanak. Amugy javaslom a fuggoagyat.
2011. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pinpongütővel
2011. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szunyogriasztóval
2011. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne zavard el őket ha bejön és megcsip te leszel a pókember...
2011. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kikell rakni Ne zavarjon táblát a takarítóknak, wc-t nem szabad lehúzni, 2napon belül olyan szag lesz h lerohad a vakolat is :DDD


Hogy legyen értelme válaszomnak: Pet Reject... ez nem észlelehető rezgéseket ad ki, csak a konnektorba kell bedugni, elinte sok pók, bogár lesz mert zavarja őket és előjönnek aztán kimenekülnek :)

2011. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!