Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A madárpókom levedlett, de a...

Soros György kérdése:

A madárpókom levedlett, de a vedlését a házában hagyta. Nekem kellesz kivennem, vagy kihordja magától?

Figyelt kérdés
Pterinochilus murinus-ról van szó. 9 vedlés körüli lehet. A saját maga által készített "hálóházában" vedlett le de otthagyta a vedlését. Arra vagyok kíváncsi, hogy nekem kellesz-e kivennem, vagy kihozza a házán kívülre magától. Komoly válaszokat szeretnék. Előre is köszi. :)
2011. jún. 12. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
nekem kell-e
2011. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kirakja ha útban van, de ha nagyon zavar kivehetd.
2011. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
Nem fogja magától kilökni. Tehát ha szükséged van a vedlésre a nemét meghatározni, akkor neked kell kiszedned. Ha egy hosszú csipesszel nyúlsz be, az nem fogja kiforgatni a lelki békéjéből.
2011. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha bent marad a vedlés, nem lesz baj? nem fog gombásodni vagy ilyesmi?
2011. jún. 13. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kiveszem a vedlést tőlük. Ő maga már biztos nem használja... Ha elbújnak és úgy vedlenek, akkor is kierőszakolom:))
2011. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fuuj:( felek a pokoktol...:(:(de sztem ki kell venni..mit arthat?az mar csak elhalt szovet..sztem tobbet artassz ha otthagyod..
2011. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szedd ki, havernak amiatt pusztult el, megette vagy vmi ilyesmi...mondjuk sokáig nem kapott kaját, mert nyaralni voltak, stb...
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
A pókok nem eszik meg a levedlett bőrüket. Csak folyékony táplálékot képesek felvenni. A nyaralás sem árt meg egy kifejlett póknak, mivel eleve ritkán esznek. Ha a pók párás terráriumot igényel, akkor penészedhet a bőr, és akkor nem árt kivenni, de ez sem jelent automatikusan problémát.
2011. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!