Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valaki tud vmi érdekeset...

Valaki tud vmi érdekeset erről a "farkas hibridről"?

Figyelt kérdés

[link]


épp az imént néztem a nat geo wildon 1 dok filmet a chupacabráról amiben volt 1 ehhez hasonló kutya féleség amire azt mondták h préri farkas- szürke farkas hibrid [hozzá tenném azt erősen kétlem h vmi vérszívó ufó stb lenne]


nem tudom mikor készült a film azóta derült már ki vmi erről a kutya féléről?


2011. jún. 15. 23:17
 1/10 Platypus ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy ez a szerencsétlen állat rühös volt. A pofája nagyon vékony, lehet hogy csak egy szimpla kóbor kutya, vagy prérifarkas. Nem kell hozzá hibridizáció, ufók meg misztikum, hogy egy rühös állat szörnyen nézzen ki.
2011. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én most ezt találtam az eredeti képen a lábak végén volt szőr, nem nagyon értek hozzá de azt a rühes állat ott le "kaparja" nem ?
2011. jún. 16. 00:13
 3/10 A kérdező kommentje:

noh már megint adják ugyan azt :D


szal: rövid mellső lábak hosszabb hátsó lábak nyújtott koponya az alsó állkapocs jóval rövidebb mint a felső szürke bőr a lábán kis pamaccsal a lábpárnája nagyobb mint a préri farkasé v a kutyáké és kevésbé állnak szét az újjai karmai hosszabbak és: nem egyezik tökéletesen sem a préri farkas sem a szürke farkas génállományával


hmm

2011. jún. 16. 01:14
 4/10 Platypus ***** válasza:
100%

[link]

Erre gondolsz? Az alsó állkapocs azért rövidebb, mert a félig szétrohadt tetemen elmozdult a felsőhöz képest. A lábai arányosak, csak a mellsőket behúzza. Az anatómia felépítése simán lehet egy rühös és nagyon sovány kutyáé. Szerencsétlen állat egyedül abban különleges, hogy ilyen előrehaladott a rühössége. Nézd meg, ez egy róka:

[link]

Ez meg egy másik kutya: [link]

2011. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem az eredeti "képek" ink videó felvételek élő állatokról [2ről] meg 1 elütöttről nat geo wild és nat geo chanelen szokták adni ezt a filmet persze nem kizárt h 3 tök ugyan olyan rühes kutya / préri farkas de akkor a nyomuk miért nem hasonlít rá ? + dns [jó persze tv és forrás kritika de azért érdekes]
2011. jún. 16. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:

hmm,érdekes...

Szerbiai vagyok,hallottam olyat is hogy itt a Fruska Gorán ( ez 1 hegy) lelöttek egy chupacabrát az erdöben.

fogalmam sincs mi a valoság alapja,bár wikipedian is fennvan...

2011. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát maga az állat létezik de nem véren él :) csak vmi kutyaféle h hibrid v csak 1másra erősen hasonlító rühes kutyák nem tudom
2011. jún. 19. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:

A legtöbben, ide tartozok én is, arra tippelnek hogy egy lesoványodott, rühös és kiéhezett xoloitzcuintle mészárolja a kecskéket Dél-Amerikában. Szerintem ez teljesen elfogadható tény. Valóságalapja nem igazán van az ilyen chupacabrás sztoriknak, sose hittem bennük. Képek a mexikói szőrtelen kutyáról:

[link]


[link]


[link]

2011. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem lehet hogy van olyan állat ami hasonlít ehhez de az a véleményem hogy ilyen szőrös félig farkas félig valami más nem hiszem hogy létezik de a national geographig-on én is káttam chupachabrát és a Látkép magazinban is olvastam róla 14l
2011. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy rühes génhibás farkas kutya stb...
2011. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!