Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Láthattam-e szabadon élő...

Láthattam-e szabadon élő hiúzt Győr közelében?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 10:06
 1/9 Platypus ***** válasza:
Még a szakemberek, akik direkt keresik sem szokták látni magát az állatot, csak a nyomait. Nagyon messze elkerüli az embert. Valószínűbb, hogy vadmacskát vagy kóbor macskát láttál, persze a hiúz sem teljes mértékben kizárható, de nagyon valószínűtlen.
2011. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
[link] illetve [link] Végülis láthattál.. Ha tényleg azt láttál, nagyon szerencsés vagy. :)Elmeséled hogy volt?
2011. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fiam azt javasolta, hogy google-n keressek képet, azonnal felismertem.Így már egyértelmű, hogy az volt.10 -12 méternyire volt tőlem, egy szénaboglya mellett.Mondom 10 méternyire haladtam el mellette, de valahogy olyan természetes volt, hogy ott van.Abszolút nem féltem tőle, és benne sem volt semmilyen félelem.Olyan volt, mint egy heverésző macska, csak 10 szer akkora.A színét vörhenyesnek mondanám és a pofaszakáll is stimmel.
2011. jún. 20. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg szerencsés vagy! :) Én egyszer muflont láttam, átrohant az autó előtt az úttesten a hegyekben.
2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy vad hiúzt láttál, bár kicsi az esélye. Én azt is el tudom képzelni, hogy valaki háziállatként tartotta, csak elszökött vagy elengedték, és ezért nem félt tőled.
2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hú de mázlista vagy már is költözök győrbe
2011. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Láthattál, de akkor tényleg nagyon nagy mázlista vagy.

Viszont lehetek illúzióromboló? Lehet, hogy egy maine coon cica volt, ők is hatalmasak és nagyon hasonlítanak a hiúzra.


kár hogy nem csináltál képet, de azért biztos nagy élmény volt, hogy találkoztál egy hiúzzal. :)

2011. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Láthattál, felvidékről szivárgott be pár példány kb. 2-3 éve. benne volta a helyi hírharsonában is anno. Tényleg félénkek, de meg lehet őket figyelni.

Farkas is van, egyébként, de ezt csak megjegyzem. Na, azok tényleg félősek.

2011. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért de vadmacskát vagy main coon-t hogy lehet összekeverni egy 5x akkora húzzal? :D

Más a hiúz feje, a füle és rövid a farka!

2011. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!