Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Bordás Krokodil VS. Fehér...

Bordás Krokodil VS. Fehér Cápa? Melyik az erősebb?

Figyelt kérdés

Bár nem egy helyen élnek, ezt tudom én is. A bordás krokodil néha kiúszik a tengerekre is. Ha netán összetalálkozna a fehér cápával, akkor melyikük győzne egy harcban?


(Elméleti kérdés)


2011. júl. 2. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

cápa mert neki nagyobb előnye van abban is hogy a természetes előhelyén van.

Meg a cápához jönne valószínűleg a többi cápa!

2011. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 5130 ***** válasza:
100%
Uszik neha tengerekbe,de nem megy be annyira melybe mert a capak azok nagyon mely vizbe vannak,amugy szerintem a feher capa nyerne mert az sokkal nagyobb es veszelyesebb mint egy krokodil.
2011. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%

Az egyik dolog hogy a fehér cápa magányosan él. A másik meg roppant nehéz kérdés de kimondhatom hogy a cápa több száz km-ről megérzi a zsákmánya szívverését és a lélegzését . Viszont elég rossz állatokat választottál mert az egyik a mély vízben él a másik meg a sekély vízben !

Mielőtt megcáfolná bárki is a véleményemet hadd ismertessem hogy Tenger és Növény biológus vagyok láttam már fehér cápát természetes közegében érintettem is már meg ráadásul több száz expedíción voltam !

2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De tegyük fel, hogy mesterséges környezetbe összeengedjük őket. Olyan környezetbe ami mind két állatnak megfelel.
2011. júl. 14. 11:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy bordás krokodil 8 méter hosszú is lehet (bár a legtöbb csak 6-7 méter) és 1300 kg tömegű is. A fehér cápa ennél kisebb 4-5 méter hosszú (nagyon ritkán találnak 6-7 méteres példányt).

A krokodilon van páncél és ott vannak az erős fogai és karmai is. A cápának csak a fogai a fegyver.

Szerintem egy nagyobb bordás krokodil kinyír egy fehér cápát.

2011. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A cápának szerintem hatalmas előny az, hogy nem kell felmennie levegőért, igaza kroki egy órát is kibárhat a víz alatt. Azért én a cápának szavaznék bizalmat. :)
2011. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

http://www.youtube.com/watch?v=7EhlxZCssfw

De minek ilyet kerdezni, mikor legalabb annyira cafolhato allitasok, mit itt, vannak errol a youtube-n? -_-

2011. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Na jól van ez egy animált videó :D

Persze a kroki letépi a cápa mellúszóját és utána a cápa szétszedi oldalról a krokodilt. Látszik, hogy animációs videó, direkt úgy csinálták meg, hogy izgalmas legyen.

2011. júl. 16. 14:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szimulalt video, de mindegy...
2011. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 szilian válasza:
100%
szerintem a krokodil, mert az elkapja bepörög a cápának annyi
2011. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!