Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A tigrist milyen másik állat...

A tigrist milyen másik állat tudja legyőzni?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés... de érdekel:D Gondoltam az elefántra, de nem hiszem hogy van olyan tigris, aki megtámad egy nála 5x nagyobb állatot és pont az elefánt győzne. És eleve szerintem az elefánt nem támadna meg egy tigrist.

Na a másik meg a grizzly vagy barna medve. Ezt nemtudom.


Van más állat is?


2011. júl. 10. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a tigris csúcsragadozó, nem hinném hogy túl gyakran medvékkel találkozna, szóval ez passz, de szerintem az egyetlen veszélyforrása egy (fiatal)tigrisnek egy másik tigris.
2011. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
nála nagyobbra gondolsz? mert ha nem akkor szerintem az oroszlán vagy a puma is letudja
2011. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Annyira még azt se tudom, hogy hol élnek a tigrisek ( vagy éltek állatkerten kívül ) szóval nemtudom hogy tudna e találkozni medvével.

Lehet nála nagyobb is, csak az a lényeg hogy ne saját maga legyen. Én csak a leopárdra gondoltam, de lehet oroszlán vagy puma is. De nemtudom..

2011. júl. 10. 12:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Két külön dolog hogy letudnák-e egymást győzni, és az hogy a valóságban valaha is találkoznak, és ha igen, egymásnak is esnek?!
2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
az ember
2011. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tigrisek élnek Szibériában és más ázsiai területeken.
2011. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 janiskaa2 ***** válasza:
Egy szarvasbogár!
2011. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
A tigrisnek nincs természetes ellensége. Az ilyen, "de mi lenne, ha összeengednénk" meg hülyeség... fölé raksz egy bálnát, ráesik azt ennyi. A bálna erősebb.
2011. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Több ilyen állat is van. Például:


A kobra. Ha van ideje harapni.

A bélférgek. De csak csapatban és belülől.

Ha a tengerbe esik, akkor a cápa és az óriáskalmár is.

2011. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Micimackó már egyszer ellátta a baját tigrisnek.
2011. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!